Pradinis / Mūsų augintiniai / Kaip išsirinkti sausą ėdalą šunims?

Kaip išsirinkti sausą ėdalą šunims?

Sausas pašaras šunims yra populiariausias. O tai lemia tiek gera sudėtis, aukšta kokybė, tiek patogumas šuns šeimininkui: ėdalas ilgai tinka vartoti, patogiai sandėliuojamas, taip pat itin pasiteisina kelionėse su augintiniu. Tad jei savo keturkojį šeriate tokiu maistu, kaip tinkamai pasirinkti, kad užtikrintumėte ne tik gardų skonį, bet ir subalansuotą mitybą?

Pexels nuotr.

Šuns amžius

Ėdalas jauniems šuniukams, suaugusiems ar senyvo amžiaus šunims skiriasi, nes skirtingais gyvenimo tarpsniais jiems reikalingas kitoks svarbių organizmui medžiagų kiekis. Taigi rinkdamiesi atsižvelkite į tai, kokio amžiaus yra jūsų keturkojis.

Ėdalo granulių dydis

Jei maistas reikalingas jaunam ir (ar) mažam šuniukui, tai smulkesnis bus geresnis pasirinkimas, o dideliems šunims labiau tiks didesnės ėdalo granulės.

Sveikatos sutrikimai

Renkant pašarą labai svarbu atsižvelgti į augintinio turimas ligas. Evet.lt e. parduotuvėje rasite labai didelę įvairovę sauso ėdalo šunims, turintiems specialiųjų poreikių, pavyzdžiui, alergiją, virškinimo sutrikimų, odos problemų, nutukusiems, sergantiems kepenų ligomis ar kt.

Sudėtis

Svarbiausias aspektas renkantis ėdalą šuniui yra sudėtis. Šunys – mėsėdžiai, todėl natūralu, kad didžiąją jų mitybos dalį turi sudaryti mėsa. Vardijant ingredientus produktai nurodomi mažėjimo tvarka, todėl mėsa turėtų eiti pirmuoju numeriu – vadinasi, jos dalis sudėtyje didžiausia. Neprašausite pro šalį pasirinkdami Super Premium klasės maistą, kuris leis lengvai užtikrinti subalansuotą augintinio mitybą.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top