Pradinis / Renginiai, pramogos / Linksmų dovanų idėjos

Linksmų dovanų idėjos

Kiekvieno iš mūsų gyvenime kasmet yra daugybė progų, kurioms artėjant imame ieškoti dovanų. Yra labai daug veiksnių, nuo kurių priklauso, kokią dovaną pasirinksime. Tačiau, be solidumu ar romantika alsuojančių dovanų, labai dažnai pageidaujama ir linksmų, nuotaikingų sprendimų. Taigi, jei aktualios linksmų dovanų idėjos, tai pats metas atkreipti dėmesį į šiuos pasiūlymus.

Pexels nuotr.

Jei jus domina nedidelio biudžeto dovanos, pavyzdžiui, siekiančios vos kelis ar keliolika eurų, tuomet itin puikiu pasirinkimu taps linksmos kojinės, t. y. tokios, kurios dekoruotos linksmais piešinukais arba užrašais. Tokia aprangos detalė jos gavėjui ne tik primins apie jus, bet ir kas kartą pagerins nuotaiką. Dar vienas puikus pasirinkimas, jei jus domina linksmos, nedidelio biudžeto dovanos, yra puodelis su smagiu užrašu ar nuotaikingu piešiniu. Kavą ar arbatą mėgstame visi ir geriame kone kasdien, todėl galite būti tikri, kad tokia smagi dovana kasdien primins apie jus bei pagerins nuotaiką. Na, ir, žinoma, taip pat galite rinktis įvairius saldumynus žaismingose bei nuotaikingose pakuotėse ar tiesiog pridėti atviruką su šmaikščiu palinkėjimu.

Jei dovanos biudžetas yra šiek tiek didesnis, prasidedantis nuo kelių dešimčių eurų, taip pat turite iš ko pasirinkti. Galite padovanoti marškinėlius su smagiu užrašu ar piešiniu – tokia dovana kas kartą pralinksmins ne tik dovanos gavėją, bet ir jį supančius žmones. Taip pat galite rinktis pagalvėlę su smagiu užrašu ar piešiniu – tam, kad poilsis būtų ne tik malonus, bet ir smagus. Ir, žinoma, svarbu nepamiršti, kad šiandien egzistuoja daugybė smagių pramogų, tad kvietimas papramogauti taip pat gali tapti puikia dovana.

O jei dovanai planuojate skirti kelis šimtus eurų ar daugiau, tokiu atveju verta pagalvoti apie idėją praturtinti šventę smagaus personažo pasirodymu. Galite būti tikri – tai bus smagi dovana ne tik pačiam šventės kaltininkui, bet ir visiems, kurie dalyvaus toje šventėje. Smagių akimirkų, juoko bei džiaugsmo niekada nebūna per daug, tad tik nuo jūsų priklauso, ar viso to bus dar daugiau.

Taigi, kaip matyti, jei domina smagios pramogos, tai rinktis tikrai yra iš ko. Planuojantiems itin nedidelį biudžetą puikiu pasirinkimu taps stilingos ir linksmos kojinės, puodelis ar saldumynų rinkiniai su smagiais užrašais arba piešiniais. Jei planuojate skirti šiek tiek daugiau pinigų, įteikite marškinėlius ar pagalvėlę su nuotaikingu užrašu arba pakvieskite smagiai papramogauti. Na, o jei dovanai skirtas biudžetas sieks kelis šimtus ar dar daugiau, tai verta pagalvoti apie smagaus personažo pasirodymą šventėje, juk geros nuotaikos niekada nebūna per daug.

Kaip matyti, gerą nuotaiką kurti ir džiuginti savo artimuosius smagiomis dovanomis yra labai paprasta – rinktis tikrai yra iš ko. Belieka tik pridurti, kad, siekiant dar didesnio efekto, vertėtų pagalvoti ir apie smagų dovanos įteikimą. Jei norite suteikti dar daugiau gerų emocijų, atsisakykite tradicinių palinkėjimų – vietoje jų sugalvokite originalų ir linksmą sveikinimą. Taip pat puikiai tiks smagūs priedai prie dovanos, pavyzdžiui, vietoje tradicinių gėlių įteikite nuotaikingų balionų puokštę.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top