Pradinis / Kelionės / Kaip organizuojamas karavanų pervežimas?

Kaip organizuojamas karavanų pervežimas?

Dažnas mobiliuosius namelius painioja su kemperiais. Mobilieji nameliai (karavanai) – tai nameliai, įrengti ant ratų, tačiau tie ratai nėra skirti važinėti. Jie reikalingi tik tam, kad karavaną būtų galima užtempti ant pervežimo platformos arba labai mažu atstumu perkraustyti į kitą vietą. Taigi karavanų transportavimas yra įmanomas, tik tam reikalinga speciali technika.

Kam yra naudojami mobilieji nameliai ir kokie jų privalumai?

Mobiliuosius namelius žmonės perka todėl, kad juos galima lengvai įkurdinti gražiose, vaizdingose vietose. Aišku, tose vietose geriausia turėti žemės nuosavybės arba iš privataus asmens nuomotis sklypą. O pats patogiausias dalykas yra tai, kad mobilusis namelis padeda išvengti namo statybai būdingų rūpesčių. Jiems nereikia nei pamatų, nei įteisinto architektūrinio projekto, nei kokių nors išskirtinių leidimų iš valdiškų namų. Be to, šios rūšies „pastatai“ gali būti naudojami ne tik poilsio, bet ir nuolatinio ilgalaikio gyvenimo tikslais.

Kokia dar gali būti mobiliųjų namelių paskirtis?

Mobiliųjų namelių būna įvairių tipų ir paskirties. Juos kartais įsigyja ir statybinės įmonės, todėl tokius namelius dar vadina „statybininkų nameliais“, nors juose galima įkurdinti ne tik statybininkus, bet ir kitų sričių darbininkus, turinčius kurį laiką praleisti tuose objektuose, į kuriuos jie komandiruoti.

Kokios gyvenimo sąlygos gali būti sudarytos mobiliuosiuose nameliuose?

Rinkoje yra mobiliųjų namelių, suskirstytų į tris atskirus kambarius, kurių bendras plotas gali siekti net per keturiasdešimt kvadratinių metrų. Lubų aukštis juose siekia beveik iki pustrečio metro, tad aukštesniems asmenims tikrai nereikės juose vaikščioti susirietus. Be to, nameliuose būna įrengtos viengulės ar net dvigulės lovos, ten yra ir dušas, ir tualetas. Juose gali būti naudojamas elektrinis ar dujinis šildymas.

Ar sunku organizuoti mobiliojo namelio pervežimą?

Kadangi mobiliuosius namelius pervežant nėra reikalingas kranas, nes ant platformos jie atsiduria tempiant juos lynu, tai ir tolesnė procedūra  nėra sudėtinga. Prireikus tokio namelio pervežimo paslaugos, tereikia susisiekti su jos teikėju ir suderinti visas reikiamas detales. Kai bus sudaryta sutartis tarp paslaugos teikėjo ir kliento, krovinys nedelsdamas iškeliaus nurodytu adresu.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top