Pradinis / KARJERA / Kaip pasitarnauja stumdomos pakylos?

Kaip pasitarnauja stumdomos pakylos?

Ką daryti, kai prireikia pasiekti daiktus, sukrautus aukštai esančiose lentynose arba didelėse spintose? Stumdomų pakylų kaina yra nedidelė, o jas geriausia pirkti internetu. Jos idealiai pasitarnauja ne tik sandėliuose, parduotuvėse, archyvuose ar bibliotekų saugyklose, bet ir namų sąlygomis.

Kokiomis fizinėmis savybėmis pasižymi stumdomos pakylos?

Viena patraukliausių stumdomų pakylų savybė – jų lengvumas, dėl to jas lengva perstumti ranka ar koja iš vienos vietos į kitą. Šios pakylos yra sumontuotos ant spyruoklinių ratukų. Jie akimirksniu dingsta pakylos rėme, kai ant jos užlipama ar atsisėdama, tad stabilumas garantuojamas visu šimtu procentų. O kai nulipama nuo jos, pakylos ratukai vėl yra pasiruošę riedėti. Pati pakyla gali atlaikyti iki pusantro šimto kilogramų, tad ant jos gali užlipti netgi tikri galiūnai ir glėbyje dar laikyti maždaug pusę centnerio sveriantį krovinį.

Kokios techninės stumdomų pakylų savybės garantuoja saugų naudojimąsi jomis?

Šios paskirties pakylos yra tokios lengvos ir tvirtos todėl, kad pagamintos iš polipropileno, labai atsparaus plastiko. Jos pasižymi ne tik tvirtumu, bet atsparumu ultravioletiniams saulės spinduliams. Nelygios faktūros jų paviršius garantuoja tvirtą sukibimą su avalynės padu, todėl pasilipus ant šios pakylos nuslydimas nuo jos tikrai negresia. Pakylos aukštis nuo pagrindo iki jos viršaus siekia keturiasdešimt centimetrų. Jos apačioje esantis guminis padas taip pat lemia gerą pakylos sukibimą su grindų danga. Tad visapusiškas pakylos stabilumas, ja naudojantis, tikrai yra patikimas. Todėl jomis tikrai yra saugu naudotis, o dėl savo patvarumo jos tarnauja ilgą laiką.

Kodėl stumdomos pakylos yra tikrai vertingas pirkinys?

Stumdomos pakylos yra vertingos ne tik dėl savo išskirtinių fizinių savybių, bet ir dėl to, kad jų pritaikymas praktikoje išties platus. Jos pasitarnauja ne tik tam, kad galėtume pasiekti aukštutines lentynų dalis ir sukrauti į jas reikiamus daiktus arba juos iš ten paimti, bet ir gali atstoti kėdutes kitose darbinėse situacijose, tiek darbuojantis biure, bibliotekoje, sandėlyje, parduotuvės prekybinėje salėje ar savo namuose. Kitaip tariant, įsigijus tokią pakylą, vienu šūviu galima patiesti du zuikius.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top