Pradinis / KARJERA / Kaip supaprastinti važtaraščių teikimo procesą?

Kaip supaprastinti važtaraščių teikimo procesą?

Važtaraščiai yra labai svarbus elementas logistikos ar krovinių gabenimo procesuose. Šie dokumentai svarbūs, nes juose tiksliai pažymima, kas sudaro krovinį ir kas gabenama iš vienos vietos į kitą. Be to, šią informaciją privaloma teikti VMI.

Closeup of business woman hand typing on laptop keyboard

Įprastai važtaraščių pildymo ir teikimo procesas užima daug laiko ir reikalauja nemažai administracinių išteklių. Naudodamos informacinių technologijų įrankius, tokius kaip i.VAZ, specialiai pritaikytus konkrečiai valstybei ir turimai informacinei sistemai, įmonės gali supaprastinti važtaraščių teikimo procesą ir veikti efektyviau.

Šiuo atveju apžvelkime konkrečiai programinės įrangos gamintojo SAP informacinėms sistemoms skirtą įrankį.

Važtaraščių teikimo supaprastinimas pasitelkiant skaitmenizaciją

Skaitmenizuoto važtaraščio generavimo ir teikimo VMI įrankio pasitelkimas yra veiksmingas būdas užtikrinti tai, kad pridėtinės vertės nekurianti operacija būtų atliekama kuo tiksliau, paprasčiau ir greičiau. Kone kiekvieną dieną galima pastebėti mažėjančias laiko sąnaudas, o juk versle laikas – pinigai.

Pateikiame keletą patarimų, kaip galite supaprastinti ir optimizuoti važtaraščio teikimo procesą:

  1. Skaitmeninkite sistemą – pereidami prie skaitmeninės platformos važtaraščių valdymui, galite sumažinti laiko, skirto būtinoms, bet pridėtinės vertės nesukuriančioms užduotims atlikti, sąnaudas. SAP sistemoms skirtas i.VAZ važtaraščių informacijos teikimo įrankis yra vienas populiariausių tokio tipo laiką taupančių sprendimų.

  2. Automatizuokite duomenų įvedimą – i.VAZ sprendimas realiuoju laiku susieja visus verslo procesus ir reikalingus duomenis, o elektroninių važtaraščių apskaitos posistemis leidžia automatiškai arba rankiniu būdu perduoti važtaraščių duomenis VMI tiesiai iš prekių pristatymo valdymo programos. Taip mažėja ir klaidų tikimybė.

  3. Išnaudokite realiuoju laiku besikeičiančių duomenų galimybes – važtaraščio informacijos stebėjimas yra labai svarbus. Jis gali padėti išvengti netikslumų ir padeda visų departamentų atstovams reaguoti į pasikeitusią krovinio kryptį ar kitas detales. Automatizavę šį procesą, galite sukurti daug sklandesnį komunikavimo tarp kolegų procesą.

  4. Judėkite link paperless procesų valdymo – važtaraščių teikimas be popieriaus naudingas ir jūsų verslui, ir aplinkai. Pasirinkus i.VAZ sprendimą, jūsų duomenys automatiškai perkeliami iš įmonės turimos informacinės sistemos į VMI teikiamą ataskaitą. Tad nebereikia pildyti didelės dalies popierinių dokumentų ir supaprastėja turimų duomenų valdymas.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top