Pradinis / Kelionės / Kaip surasti patikimą automobilių supirkėją?

Kaip surasti patikimą automobilių supirkėją?

Pasirinkus automobilį parduoti supirkėjui, tiesiog privalu surasti tokį, kuris būtų patikimas. Kitu atveju galima susidurti su labai daug problemų. Bet patikimo supirkėjo paieškos gali būti sudėtingos dėl to, kad šioje rinkoje yra labai mažai juridinių asmenų. Didžiąją dalį supirkėjų sudaro fiziniai asmenys, kurie savo paslaugas teikia neįforminę to jokia atskira juridine forma.

Bet tai nereiškia, kad negalima surasti patikimo supirkėjo ar atpažinti tokio, kuris nėra patikimas. Pasidalinsime keletu patarimų, kaip atsirinkti patikimą supirkėją, ir apžvelgsime problemas, kurių gali iškilti pasirinkus bendradarbiauti su nepatikimu.

Patikimas supirkėjas pasiūlys gerą kainą už automobilį

Patikimi supirkėjai, kuriems rūpi jų reputacija, sugrįžtantys klientai ir ilgalaikis bendradarbiavimas, visada pateiks adekvatų pasiūlymą. Todėl patikimą supirkėją galite atpažinti iš jo pateikiamo kainos pasiūlymo. Jei kaina yra arti rinkos vidurkio – yra pagrindo manyti, kad turite reikalų su patikimu supirkėju.

Ir atvirkščiai, jei už pakankamai gerą naudotą automobilį jums yra pasiūloma ne daugiau nei metalo laužo kaina – verta suabejoti tolesnio bendradarbiavimo galimybėmis.

Patikimas supirkėjas atsiskaitys iš karto

Įprastai, įgyvendinus bet kokį sandorį, tikimės, kad viena pusė su kita atsiskaitys iš karto, nebent yra susitariama kitaip. Bet superkant automobilius nutinka ir taip, kad, susitarus dėl vienos sumos ir susitikus su supirkėju, paaiškėja, jog jis neturi pakankamai pinigų sandoriui užbaigti. Tai – didžiausia raudona vėliava šioje veikloje.

Sąžiningas supirkėjas visada atsiskaitys iš karto ir tą padarys klientui priimtinu būdu – grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Patikimi supirkėjai visada ištesės savo pažadus

Supirkimas vyksta greitai. Bet ir čia yra vietos neatsakingai pusei neištesėti savo žodžio. Svarbiausi susitarimai supirkimo srityje yra dėl atsiskaitymo ir transporto priemonės atsiėmimo. Kadangi didžiausias supirkimo privalumas yra galėjimas automobilį parduoti greitai, labai svarbu, kad visi susitarimai būtų vykdomi pagal grafiką. Bet jei turėsite reikalų su nepatikimu asmeniu, automobilio planuotai greitai gali ir nepavykti parduoti.

Profesionalūs supirkėjai pasirūpins tinkamu dokumentų užpildymu

Visi supirkėjai, kurie reklamuoja savo paslaugas, teigia, kad klientui nereikės rūpintis dokumentais. Pirkimo–pardavimo dokumentais ir jų teisingu užpildymu pasirūpins pats supirkėjas. Tai yra momentas, kai labai svarbu turėti reikalų su profesionaliu ir patirties turinčiu supirkėju. Tinkamas dokumentų užpildymas padės greitai ir paprastai perleisti automobilį „Regitros“ savitarnoje ir leis išvengti nesusipratimų su VMI dėl galimų mokesčių.

Kaip atpažinti ir surasti patikimą supirkėją?

Nėra auksinės taisyklės, kuri leistų iš karto įvertinti supirkėjo profesionalumą ir patikimumą. Vadovaudamiesi straipsnyje pateiktu patikimo supirkėjo apibūdinimu, galėsite pajausti, ar turite reikalų su profesionalu, ar su apsišaukėliu.

Dažniausiai profesionalūs supirkėjai dirba oficialiai ir turi savo veiklos istoriją, kurią galima patikrinti. Tai gali būti registruota įmonė arba ilgai veikianti interneto svetainė. Tokiais atvejais yra daug lengviau surasti klientų atsiliepimų ir įvertinti, ar nėra kokių nors nusiskundimų iš buvusių klientų. Jei supirkėją žinote tik iš skelbimo, pabandykite jo kontaktus įvesti interneto paieškos sistemoje: galbūt jo nurodyti kontaktai bus susieti su klientų atsiliepimais.

Ieškant patikimų ir profesionalių automobilių supirkėjų taip pat rekomenduojama rinktis visisupirkejai.lt sistemą. Per ją galite lengvai pasiekti daug supirkėjų neįdėdami pastangų. Tai leis palyginti jų pasiūlymus bei atsirinkti tuos, kurie atrodo patikimi ir profesionalūs pagal prieš tai aprašytas gaires.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top