Pradinis / KARJERA / Telemarketingas parduodant reklamos agentūros paslaugą: ką reikia žinoti?

Telemarketingas parduodant reklamos agentūros paslaugą: ką reikia žinoti?

Telemarketingas yra vienas iš tiesioginių pardavimo būdų, kuriuos naudoja reklamos agentūros siekdamos užmegzti kontaktus su savo potencialiais klientais. Tai yra tiesioginis pardavimo būdas, nes turi labai aiškią žinutę ir tikslą. Skambučių centro Lava sales specialistai sutiko pasidalinti keliais patarimais, kurie leis ne tik pasiekti sėkmingų sandorių, bet ir plėsti savo klientų bazę.

Pasiruošimas

Sėkmė telemarketinge gali būti tik esant geram pasiruošimui. Turėkite aiškų ir išsamų savo teikiamų paslaugų supratimą. Būkite pasiruošę atsakyti į visus galimus klausimus ar išspręsti galimas potencialaus kliento problemas. Toks pasiruošimas reikalauja laiko, tačiau tikrai atsiperka. Telemarketinge esame įpratę sakyti „9 kartus pamatuok ir 10-ą kirpk“.

Vartokite tinkamą kalbą

Telemarketingas yra tiesioginis pardavimo būdas, o sėkmingas pokalbis reikalauja, kad jūsų kalba būtų rišli, aiški ir patraukli. Atkreipkite dėmesį į toną, kuriuo kalbate. Ar kalbate pasitikėdami savimi? Ar tikite tuo, ką parduodate? Šie klausimai yra labai svarbūs, nes jeigu nežinote to, ką parduodate, Jūsų klientas tai tikrai pastebės.

Stenkitės suprasti klientų poreikius

Jūsų tikslas yra, naudojantis telemarketingu, parduoti reklamos agentūros paslaugas. Tačiau, kad tai padarytumėte, pirmiausia turite suprasti klientų poreikį. Įsiklausykite, ką sako klientai, išsiaiškinkite jų verslo poreikius ir stenkitės siūlyti reklamos sprendimus, kurie padės jiems pasiekti savo tikslus.

Būkite mandagus

Svarbu būti mandagiam ir, kaip jau minėjome, pasitikėti savimi. Tai sukuria teigiamą kliento patirtį ir padeda užmegzti sėkmingus sandorius. Telemarketingas reikalauja būti dėmesingam ir suprasti, kad jūsų klientai gali turėti daug klausimų ir abejonių. Pasitikėjimas savimi yra svarbus, nes tai padeda sukurti teigiamą klientų patirtį ir užmegzti sėkmingus sandorius.

Nežadėkite per daug

Svarbu, kad laikytumėtės savo pažadų, kuriuos davėte savo klientams, todėl pasistenkite nepažadėti per daug. Sėkmingai naudojant telemarketingą reikia užtikrinti, kad jūsų teikiama paslauga atitiks klientų lūkesčius.

Telemarketingas gali būti efektyvus būdas reklamos agentūrai parduoti savo paslaugas, bet tai reikalauja pasiruošimo, klientų poreikių supratimo ir mandagumo. Naudodamiesi šiais 5 patarimais, galite sukurti sėkmingą telemarketingo kampaniją, padėsiančią jums užmegzti svarbius sandorius su potencialiais klientais. Jeigu turite papildomų klausimų, visada kviečiame parašyti mums adresu info@lavasales.lt

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top