Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Kalėdinio sezono Druskininkuose pradžia: ko tikėtis atvykus į kurortą?

Kalėdinio sezono Druskininkuose pradžia: ko tikėtis atvykus į kurortą?

Jau netrukus Druskininkuose prasidės pirmieji kalėdiniai renginiai – visą mėnesį truksiantį renginių ciklą kurortas pradės kalėdinio parko atidarymu, baleto su ugnimi pasirodymu ir kitais renginiais.

Lapkričio paskutinį savaitgalį Druskininkuose startuos kalėdinis sezonas – kalėdinių eglučių parko atidarymu prasidės žiemos švenčių serija. Kalėdiškai pasipuošęs miestas jau lapkričio 30 d. svečių lauks šventinėje mugėje, kvies išvysti baleto su ugnimi spektaklį, apsilankyti eglučių parko atidaryme, šeštadienį – dalyvauti Kalėdų eglės įžiebimo ir kituose renginiuose.

Nuo penktadienio pietų visą savaitgalį Druskininkų centre vyks šventinių smulkmenų mugė. Vilniaus alėjoje įsikūrusios mugės lankytojai turės galimybę įsigyti amatininkų darbų, iš anksto pasirūpinti dovanomis artimiesiems ir susipažinti su vietos gardumynais.

Prasidedančio gerumo sezono pradžią žymės kasmetė „Maltiečių sriubos“ paramos akcija, prasidėsianti jau penktadienį 15 val. Vilniaus alėjoje. Druskininkiečiai ir miesto svečiai bus kviečiami aukoti vienišiems senoliams ir vaišintis sriuba. K. Dineikos Gydyklų parke penktadienį 17 val. vyks baleto su ugnimi trupės  „Ugnies valdovai“ spektaklis „Ugnies griausmas“, skirtas paminėti kalėdinių eglučių parko atidarymui.

Pagrindinis savaitgalio akcentas – kalėdinės eglės įžiebimo šventė – įvyks Druskininkų Pramogų aikštėje šeštadienį 17 val. Šventiniame renginyje vaikų lauks Kalėdų Senelio paštas ir vaikų grupės koncertas. Šiemet auksiniais akcentais papuoštos eglės įžiebimą vainikuos Jūratės Miliauskaitės koncertas ir fejerverkai.

Likę Druskininkuose ir sekmadienį bus laukiami Maltos ordino pagalbos tarnybos Druskininkų grupės paramos akcijoje, kurioje bus kviečiami ne tik aukoti, bet ir išgerti arbatos, pasivaišinti kepiniais. 13.30 val. Pramogų aikštėje bus pašventinta prakartėlė, koncertuos Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos suaugusiųjų choras.

„Kiekvienais metais šventiniam laikotarpiui sugalvojame kažką naujo ir išskirtinio – šiais metais bendruomenės ir verslo pastangomis taip pat sukursime dar nematytą, originalią šventinę pasaką. Didžiąsias šventes kurortas pasitiks išskirtinai šventiškai pasipuošęs, su gausybe renginių ir atrakcijų. Kviečiu visus atvykti į Druskininkus – pamatyti dar neregėtų šventinių instaliacijų, puikiai praleisti laiką ir įspūdingai pasitikti Kalėdas bei Naujuosius metus“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Kalėdų laukimas Druskininkuose tęsis visą mėnesį: kiekvieną savaitgalį vyks kakavos popietės su Kalėdų Seneliu, edukaciniai užsiėmimai, koncertai, kino filmų seansai, veiks Kalėdų Senelio paštas, ypatingų pasiūlymų ir pramogų pateiks viešbučiai ir SPA centrai, į šventines pirčių programas kvies poilsio centro „Aqua“ pirtininkai. Antrąją šv. Kalėdų dieną ir Naujųjų metų vakarą kurorte vyks šventiniai koncertai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top