Pradinis / Renginiai, pramogos / Kandidatas į Raisos Šarkienės širdį prabilo bulgariškai

Kandidatas į Raisos Šarkienės širdį prabilo bulgariškai

TV3_Ziurek_Geras_Raisa_Sarkiene

„Tikras vyras turi būti aukštas, patrauklus, bet svarbiausia – švarus ir kvepiantis. O jei jam jau per trisdešimt, – dar ir turtingas“, –  jau rytoj, birželio 6-ąją, 19.50 val. karščiausiame TV3 vasaros projekte „Žiūrėk! Geras!“ atviraus ekscentriškoji Raisa Šarkienė.

Ryški moteris rengia būsimų jaunikių varžytuves: „Gyvenimo draugo neturiu, todėl norėčiau susipažinti su jaunesniu ir, svarbiausia, įdomiu vyru.“ Kandidatų paieška į R. Šarkienės širdį, o galbūt ir ranką, prasidės Vilniaus senamiestyje. Gerdama kavą lauko kavinėje TV3 projekte „Didieji pokyčiai“ išgarsėjusi moteris žvalgysis ir negailės kritikos praeiviams: „Šis per senas, o tas per jaunas, tas trečias – per stambus.“ Tiesa, vienas vyriškis sugebės patraukti žinomos moters dėmesį.

Kad nepasirodytų per maža, R. Šarkienė į kovą dėl jos širdies išrikiuos keturis kandidatus. Kurio komplimentai, piešiniai, šokiai, dainos, žongliravimas ir net… bulgarų kalba sužavės laidos heroję? „Būtų puiku, jei rasčiau už save drąsesnį vyrą!“ – žiūrovus tikins žinoma moteris.

Kaip reaguos atstumti pretendentai į jaunikius, o kam pasiseks, paaiškės jau ketvirtadienį 19.50 val. Taip pat laidoje – Justino Jankevičiaus ir Diletos Meškaitės pristatomi linksmiausi namų vaizdeliai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top