Pradinis / Grožis ir mada / Karolis Murauskas sukūrė šukuosenas dizainerės Ugnės Šeremetaitės išskirtinių lankelių pristatymui

Karolis Murauskas sukūrė šukuosenas dizainerės Ugnės Šeremetaitės išskirtinių lankelių pristatymui

Ankstų sekmadienio rytą plaukų stilistas Karolis Murauskas ir aksesuarų dizainerė Ugnė Šeremetaitė pristatė vasariškas šukuosenas su naujausia lankelių kolekcija, kurios išskirtinumui šiuo metu niekas negali prilygti nei Lietuvoje, nei užsienyje.

Dizainerė Ugnė Šeremetaitė tokių plaukų aksesuarų gamyba užsiima jau ne pirmus metus, ir tai jau antrasis jos kolekcijos pristatymas. Mintis pradėti kurti plaukų lankelius gimė gana natūraliai: kai pakviesta dalyvauti draugės mergvakaryje, kuriame merginos buvo nutarusios pasipuošti gėlėtais lankeliais, suprato, jog tokių surasti sunku, Ugnė nutarė pabandyti juos padaryti pati. Pavyko puikiai, tad imtasi šią veiklą plėtoti. Apie lankelius išgirdo nemažai žmonių. Tiesa, šiuo metu dizainerė turi ir kitų veiklų. Viena jų – fotografavimas. Jos darbus galima pamatyti interneto svetainėje „Instagram“ (ugnes_diary).

Kolekcijos išskirtinumas yra tas, kad kiekviena gėlių karūna yra kuriama individualiai, pradedant nuo spalvų bei žaliavų parinkimo ir baigiant kruopščiu gaminimu rankomis. Gamyboje yra naudojama natūrali oda, ant jos tvirtinamos dirbtinės gėlės ir kitos gamybinės žaliavos. Pagaminti vieną lankelį kartais trunka nuo vienos iki trijų ar keturių valandų – tai priklauso nuo jo sudėtingumo. Kartais, norint pasiekti norimą rezultatą, naudojamos ir tokios žaliavos, kurioms sutvirtinti reikia gerokai daugiau karštųjų klijų, storesnės odos, tam tikro klijavimo metodo ir užpildymo. Todėl kiekvienas lankelis yra originalus ir nepakartojamas.

Po ilgai trukusio planavimo ir pasiruošimo filmavimo ir fotosesijos darbai prasidėjo sekmadienio rytą. Modeliai pradėjo rinktis 8 val., viena iš merginų dėl projekto atvyko net iš Klaipėdos. Tai nemažą sekėjų skaičių turinti klaipėdietė Aušra Driezaitė, kuri jau ne pirmą kartą atsiduria fotografų bei stilistų apsuptyje. Šiuo metu mergina dirba grožio srityje, tad ir pati be daugybės stilistų gali puikiai susitvarkyti. Kitas projekte dalyvavęs modelis – Viktorija Šaulytė, gerai socialinėje erdvėje žinoma mergina, kuri drąsiai dalyvauja įvairiuose projektuose, domisi mada ir kuo puikiausiai žino, ko reikia geram fotomodeliui. Tarp projekto modelių buvo ir pamažu savo darbinę praktiką didinanti odontologė Eglė Gvazdaitytė, kurios išraiškingi bruožai ir ilgi plaukai patraukė dizainerės akis, bei teisme dirbanti vertėja Daiva Karalevičiūtė. Pastaroji mergina yra dažnas dizainerės gaminių modelis. Jauniausia mergina Rugilė Parazinskaitė, kuri nors iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta mergaičiukė, pakliuvusi į profesionalių vizažo specialisčių rankas, nenusileisdama kitoms vyresnėms merginoms, kuo puikiausiai dalyvavo pristatyme.

Pasiruošimo darbai prasidėjo grožio salone „Sima“, kuris yra Kaune, Raudondvario pl. 62. Modelių šukuosenomis rūpinosi jau ne vieną kartą už savo darbus  tituluotas plaukų stilistas Karolis Murauskas. Naudodamasis savo talentu, įgūdžiais bei patirtimi ir kuo puikiausiai dar kartą pademonstruodamas savo profesionalumą, jis sukūrė norimą rezultatą. Modelių išvaizda taip pat rūpinosi ir profesionalius makiažus darė daug patirties turinčios vizažistės Aurelija Šiaučiukėnaitė ir Justina Šerytė. Aurelija yra baigusi grožio studijas ir jau ne vienus metus sukasi grožio srityje. Darbinės patirties ji yra įgijusi dirbdama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. O Justina šiuo metu sėkmingai bendradarbiauja su grožio priemonių gamintojais.

Pristatymo metu visais  organizaciniais klausimais bei pačiu filmavimu rūpinosi filmavimo paslaugas teikianti „JST Media“, kuri jau yra sukūrusi ne vieną žinomą projektą bei Lietuvos muzikos atlikėjų vaizdo klipų.

Baigusi pasiruošimo darbus, visa  komanda pajudėjo iš grožio salono į iš anksto pasirinktą filmavimo vietą. Atsižvelgiant į organizatorių lūkesčius ir vaizdo klipų stilistiką buvo pasirinkta Dubravos rezervatinė apydubrė. Darbai filmavimo vietoje vyko iki pat vėlyvo vakaro, tačiau visi projekto dalyviai teigė buvę maloniai pavargę. „Rezultatas pranoko lūkesčius, tačiau viso to nebūtume pasiekę be visų prie projekto prisijungusių žmonių pagalbos bei paramos“, – dalyviams dėkoja projekto organizatoriai.

Paskutinis, tačiau ne ką mažiau svarbus etapas yra vaizdo klipo montažas, kur savo jėgas sujungs „JST Media“ ir muzikos prodiuseris Kristijus Dalikas. Pastarasis sukurdamas specialų garso takelį garantuos projekto autentiškumą.

Nuotraukų galerijoje galima matyti keletą iš daugybės nuostabių projekto akimirkų, o tikrąjį grožį išvysite jau greitai vaizdo klipe. Sekite naujienas „Facebook“ socialinio tinklo „JST Media“ paskyroje.

„JST Media“ – https://www.facebook.com/mediaJST/  

„Ugnės A C“ – https://www.facebook.com/UgnesAC/?fref=ts

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top