Pradinis / Kelionės / Kas išduoda amortizatoriaus gedimą?

Kas išduoda amortizatoriaus gedimą?

Automobilių amortizatoriai užtikrina sklandų važiavimą, kokybišką automobilio valdymą ir ilgesnį padangų bei automobilio pakabos tarnavimo laiką. Kai šios dalys susidėvi, nutinka keletas dalykų. Galite pajusti, kad prarandate transporto priemonės kontrolę, važiavimas tampa nepatogus ir kyla bendrų vairavimo problemų. Amortizatorių gedimo požymių iš pradžių galima ir nepastebėti. Norėdami juos pastebėti, turite žinoti, ko ieškoti ir kaip tai padaryti. Apie tai ir kalbama šiame straipsnyje.

Amortizatoriaus gedimo simptomai

Ilgesni stabdymo atstumai. Nors šį simptomą gali sukelti ir įvairios kitos transporto priemonės problemos, tai vienas iš tikėtiniausių amortizatorių dalių gedimo požymių. Viena iš amortizatoriaus funkcijų – išlaikyti padangas ant žemės. Jei amortizatoriai yra susidėvėję, jie negali kontroliuoti ratų atšokimo. Esant minimaliam sukibimui su keliu, padangos nereaguoja į stabdymą taip, kaip turėtų.

Netolygus padangų susidėvėjimas. Šią problemą gali sukelti kelios kitos transporto priemonės problemos ir blogi amortizatoriai. Netolygaus padangų susidėvėjimo požymis neturėtų likti nepastebėtas. Dėl to gali kilti problemų, tokių kaip vandens akvaplaningas, ir tai gali tapti saugumo problema. Pakeiskite sugedusius amortizatorius, kurie sukelia problemą. Blogi arba susidėvėję amortizatoriai leidžia skysčiui tekėti per sandariklį. Dėl to stūmoklis per daug juda cilindre. Tada stabdant automobilio priekinė dalis panyra. Taip yra todėl, kad automobilio svoris svyruoja labiau nei tuo atveju, jei jo judėjimą valdytų amortizatorius.  Lygiai taip pat, kaip dėl amortizatoriaus gedimo panyra transporto priemonės priekinė dalis, taip ir galinė dalis pritūps. Kvadratinė galinė dalis rodo galinio amortizatoriaus problemas. Galinė dalis pritūps, kai paspausite dujų pedalą. Tai rodo atsilaisvinusius amortizatorius, greičiausiai dėl nesandarių tarpiklių.

Vibracijos. Važiuojant nelygia vietove, jūsų automobilio vairas gali vibruoti. Tačiau tai turėtų nutrūkti, kai tik grįšite į įprastus kelius. Jei taip neatsitiks, greičiausiai turėsite nuostolių.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top