Pradinis / Renginiai, pramogos / Kaune – Lietuvos dainų šventei skirtas kūrinys iš gėlių

Kaune – Lietuvos dainų šventei skirtas kūrinys iš gėlių

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokytojai ir mokiniai Aleksoto kalne ilgai ir kruopščiai dirbo tam, kad miestiečius ir miesto svečius visą vasarą džiugintų išskirtinis kūrinys iš gėlių. Jau antrus metus kuriamas drugelis, sudarytas iš įvairiausių gėlių, o nuolat prižiūrimas centre dirbančių apželdinimo specialistų jis puoš Kauno miestą iki pat pirmųjų šalnų.

Šio kūrinio neįmanoma nepamatyti, nes jo plotis yra apie 50, o aukštis – 30 metrų. „Šiemet vyks Lietuvos dainų šventė, todėl ir kūrinys skirtas šiam renginiui. Drugelio sparnuose galima pamatyti smuiko ir boso raktus, ypač muzikos simboliai turėtų būti matomi iš toliau – senamiesčio, važiuojant Aleksoto (Vytauto Didžiojo) tiltu. Planuojama, jog drugelis bus apšviestas ir bus galima juo grožėtis ir tamsiuoju paros metu.

Praėjusį penktadienį įvyko oficialus kompozicijos atidarymas. Tai buvo šventė, nestokojanti geros nuotaikos, ji ir lietingą dieną praskaidrino vasariškais saulės spinduliais. Visus susirinkusiuosius sveikino projekto autoriai, miesto valdžia, garbūs svečiai iš sostinės.

„Drugelio sparnuose savo miestui ir kitoms ugdymo įstaigoms linkime šilumos, meilės ir atsakomybės“, – linkėjimus siuntė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė dr. Laimutė Anužienė ir dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šio projekto.

Miesto meras Andrius Kupčinskas taip pat negailėjo gražių žodžių ir pabrėžė tai, jog šis drugelis yra dovana Kaunui, o kartu ir puikus pavyzdys geranoriškumo, pavyzdys to, kad dera ne tik imti, bet ir kažką duoti miestui.

„Drugelio atnaujinimas yra pagarbos verta iniciatyva, o kartu ir didelė džiugi šventė“, – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenei dėkojo LR Seimo narys Rytis Kupčinskas.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top