Pradinis / Augalų pasaulis / Kaune – paslaptinga ir romantiška „Kvapų naktis“

Kaune – paslaptinga ir romantiška „Kvapų naktis“

Liepos 22 d. kviečia romantikos, gėlių ir aromatų kupina gražiausia Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodo šventė – „Kvapų naktis“! Atraskite stebuklingą augalų kvapų pasaulį, pasimėgaukite sodriu vidurvasario žiedų dvelksmu, pajuskite egzotiškus aromatus muzikos, šviesų ir paslapčių kupinoje šventėje po atviru dangumi.

1

Visi drauge rinksime kvapniausią VDU Kauno botanikos sodo augalą, atversime aromatingųjų augalų paslaptis, kuriomis dalysis botanikos sodo profesionalai, leisimės į kelionę po kvapniausias ekspozicijas, žavėsimės šviesų instaliacijomis ir gamtos įkvėptu menu.

Aukštosios Fredos dvaro rūmuose į tikrą aktorinį performansą pakvies netikėtumų kupinas Knygos teatro spektaklis-paveikslų parodos atidarymas „Anglija“.

Jūsų lauks Mokslo, Kvapų ir Skonių kiemeliai. Mokslo kiemelyje apie augalų pasaulio paslaptis pasakos ir patirtimi dalysis specialistai iš įvairių Lietuvos mokslo įstaigų. Prieskoniniai augalai, natūrali kosmetika, eteriniai aliejai – tai tik dalis Kvapų kiemelio mugės lobių. Skonių kiemelyje nosį kutens gardžiausių skanėstų kvapai ir gundys etninių, originalių, gurmaniškų skanėstų skoniai.

Kvapų nakties dirbtuvėse mokysimės pinti krepšius, virti muilą ir dažyti siūlus.

Šeimų erdvėje leisime aitvarus ir pūsime burbulus, žaisime pramoginį futbolą, piešime ant kūno ir mokysimės ebru meno.

Oranžerijoje elektroninės muzikos šou surengs ir neįprastomis spalvomis egzotinius augalus nušvies charizmatiškasis MODESTYNO.

Renginių erdvėje ypatingą programą jums paruošė stebuklingoji ŠVIESOS MISTERIJA: vyks koncertas, kuriame susipina skirtingų muzikos stilių gijos, o trys kontrastingos
gamtos dievybės per šokį, muziką ir poeziją skleis šviesos paslaptį.

VDU Kauno botanikos sodas

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top