Pradinis / Kūrybos podiumas / Kaune susibūrė Lietuvos rankdarbių meistrai

Kaune susibūrė Lietuvos rankdarbių meistrai

Gruodžio 4 d., penktadienį, Kaune prasidėjo dvi dienas truksiantis nemokamas renginys „Kūrybos podiumas“. Jame vyksta šventinė lietuvių dizainerių kurtų rankdarbių mugė, seminarai, susiję su kūryba, vidiniu žmogaus pasauliu, grožiu, mada ir maistu.

Penktadienį prieš vidurdienį prasidėjęs dviejų dienų renginys kauniečius ir miesto svečius kviečia susipažinti su daugybe Lietuvos rankdarbių meistrų ir, žinoma, jų kūriniais, kurie  labai skirtingi. Pirmieji nemokamo renginio svečiai neslėpė susižavėjimo lietuvių kurtais drabužiais ir jų aksesuarais, papuošalais, namų interjero detalėmis, originaliais atvirukais, žaislais ir kt.

Pirmąją renginio dieną netrūko smalsių kauniečių, panorusių pasimokyti gaminti papuošalus iš karoliukų, daugiau sužinoti apie mezgimo technikas ir vėlimą. Jie dalyvavo Vilijos Buivydės, Jūratės Ąžuolaitienės, Jurgitos Migonienės seminaruose. Didelio susidomėjimo sulaukė ir Kauno kolegijos dėstytojų Nijolės Janinos Vasiliauskienės ir Ingridos Kraujutienės paskaitos apie molekulinę virtuvę ir naujosios kartos maisto produktus bei Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos mokytojos Jolantos Malijonienės vedamos floristinių kompozicijų dirbtuvės. Seminarų dalyviai ne tik sužinojo ir išmoko daug naudingų dalykų, bet ir turėjo progą paragauti jų akivaizdoje pagamintų ledų ir šokolado. Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad kauniečiai tokie smalsūs ir gausiai dalyvauja seminaruose.

JurArt‘s nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top