Pradinis / Renginiai, pramogos / Girmantė Vaitkutė įrašinėja dainą su visame pasaulyje žinomu džiazo atlikėju Kenny Wesley

Girmantė Vaitkutė įrašinėja dainą su visame pasaulyje žinomu džiazo atlikėju Kenny Wesley

Lietuvoje vieši vienas profesionaliausių džiazo atlikėjų, multiinstrumentalistas amerikietis Kenny Wesley. Į Lietuvą jis atvyko neatsitiktinai – čia jis kartu su lietuvių atlikėja Girmante įrašinėja naują dainą. „Girmantė – viena puikiausių vokalisčių, kokias esu girdėjęs pastaruoju metu. Jos talentas begalinis“, – tvirtina Kenny.

Kenny Wesley – dainų autorius, pianistas ir atlikėjas. Be to, lingvistas, laisvai kalbantis penkiomis kalbomis. Kenny Wesley biografijoje puikuojasi du pripažinti projektai, vienuolika Vašingtono muzikos apdovanojimų nominacijų, bendradarbiavimas su žymiausiais muzikantais ir gausybė aukščiausio lygio pasirodymų pasaulinėse scenose, tarp kurių ir garsusis Montrė festivalis, kuriame Wesley 2013 metais laimėjo antrąją vietą.

Kenny dainos, kuriose susilieja džiazo, fanko, klasikinės ir liaudies muzikos elementai, ne tik grojamos radijo stočių, bet ir naudojamos filmuose ir televizijoje. Specialiai Girmantei ir Kenny dainą kūrė amerikiečių kompozitorė Angela Johnson, jau 20 metų besisukanti Amerikos ir pasaulio muzikos rinkose. Pasaulyje ji vertinama kaip stipri kūrėja ir atlikėja, savo kūryba paliečianti svarbias visuomenei temas – nuo vidinių išgyvenimų bei jausmų iki politikos ar socialinės gerovės.

Šį kartą kompozitorė pasirinko neišsemiamą ir vis iš naujo atrandamą temą – meilė. Patys atlikėjai džiaugiasi bendru darbu bei daina ir tvirtina, kad nujaučia jos sėkmę. „Manau, jog daina turi didelį potencialą. Man ji labai patinka! Labai įdomu dirbti su atlikėju iš užsienio. Atmosfera puiki. Kenny išties labai linksmas ir nuoširdus žmogus“, – sako Girmantė. Komplimentų negaili ir Kenny: „Girmantės vokalas kūriniui suteikia naujų spalvų, ir dėl to jis tampa ypatingas. Tikiuosi, jog ši daina taps viena populiariausių“, – sako atlikėjas.

Kūrinys klausytojus pasieks jau greitai, o šiuo metu Girmantė ir Kenny turi daugiau gerų žinių klausytojams Lietuvoje. Pavasarį šie du savo srities profesionalai žada surengti koncertų turą keliuose Lietuvos miestuose, kur klausytojai galės išgirsti populiariausias Girmantės bei amerikiečio, tarptautinių konkursų laureato Kenny Wesley dainas.

 Nuotraukos Renatos Apanavičienės

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top