Pradinis / Renginiai, pramogos / Kaune vėl liejasi džiazo muzika

Kaune vėl liejasi džiazo muzika

Kaunas pradėjo džiazuoti! Ketvirtadienį iškilmingai atidarytas 25-asis tarptautinis festivalis „Kaunas Jazz“. Tradiciškai festivalio iškilmės prasidėjo miesto rotušėje. Čia susirinkusiuosius pasveikino festivalio rengėjai, nuskambėjo pirmieji džiazo akordai, o organizatoriams buvo perduotas miesto raktas.

„Lygiai prieš savaitę gavau miesto raktą. Šiandien sužinojau, kad jį atims. Vadinasi, penkias dienas manęs neieškokit, nes manęs nebus. O Jums visiems noriu palinkėti penkių gražių dienų ir naktų. Ir jeigu jums bus taip, kad darbas trukdo džiazui, meskit darbą“, – kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

„Nuoširdžiai dėkoju visiems. Jeigu nebūtų jūsų, nebūtų žmonių, kurie eina į koncertus ir kurie džiaugiasi, tad turbūt mūsų nereikėtų. Visi, išsiskirstę po skirtingus žemynus, skleidžia žinią apie Kauną ir apie mūsų tėvynę, o mūsų festivalis šiemet skirtas Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui paminėti“, − kalbėjo festivalio iniciatorius Jonas Jučas.

Išskirtinės džiazo improvizacijos jubiliejiniame festivalyje Kaune tradiciškai skambės Vienybės aikštėje, Vytauto Didžiojo universiteto salėje, Kauno choralinėje sinagogoje, Kauno rotušėje, „Žalgirio“ arenoje.

Balandžio 28 dieną festivalis persikels į Vilniaus kongresų rūmus – ten koncertą surengs JAV vokalo virtuozai „Naturally 7“.

Kauno m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top