Pradinis / Renginiai, pramogos / Kauno centre jau galima žaisti paplūdimio tinklinį

Kauno centre jau galima žaisti paplūdimio tinklinį

Kauno Nemuno sala nuo šiol tapo atvira visiems paplūdimio tinklinio mėgėjams. Pietinėje salos dalyje šį ketvirtadienį oficialiai atidarytos net keturios tinklinio aikštelės. Per trumpą laiką įrengtoje laisvalaikio zonoje artimiausiu metu bus pastatytos sirgalių tribūnos, persirengimo kabinos, kiti mažosios architektūros elementai.

„Dėkoju komandai, kuri pritarė idėjai, kad Nemuno sala po truputį taptų aktyvaus laisvalaikio oaze. Tai tik darbų pradžia, ateityje Nemuno sala taps vieta, kur savo laisvalaikį leis tūkstančiai kauniečių. Saloje bus įrengtos vaikų žaidimų zonos, mobili prieplauka. Čia laisvalaikį galės leisti krepšinio, lauko teniso, futbolo, dviračių, vandens sporto ir kitų sporto šakų mėgėjai“, – teigė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

Virė atkakli kova

Atidarymo proga vyko parodomosios varžybos. Per jas susikovė tituluočiausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumblauskaitė su Kauno žurnalistų komanda, kurią sudarė naujienų portalo „Delfi“ atstovai – Paulius Garkauskas ir Rafaelis Achmedovas.

Itin atkaklioje kovoje sunkią pergalę prieš žurnalistus šventė Europos žaidynėse bronzos medalius iškovojusios Lietuvos rinktinės sportininkės.

Tinklinio aikšteles išmėginusios profesionalės šmaikštavo, jog smėlis nebuvo per karštas ir žaisti buvo labai smagu, o žurnalistų komandos atstovai buvo stipresni, nei iš pradžių pasirodė.

Populiarins tinklinį

„Tinklinio aikšteles reikėjo įrengti jau seniai, tačiau tai, ką mes dabar matome, yra pirmas žingsnis siekiant populiarinti šią sporto šaką. Labai džiaugiamės tokiu Kauno valdžios sprendimu“, – po varžybų sakė tinklininkė M. Povilaitytė.

„Labai smagu, kad Kauno centre, prie pat „Žalgirio“ arenos, tai yra prie krepšinio namų, atsirado ir paplūdimio tinklinis. Manau, netrukus žmonės pešis dėl galimybės pažaisti čia“, – juokavo M. Povilaitytė.

Tinklinio federacijos prezidento Mariaus Vasiliausko teigimu, tai, kad Kaune atsirado keturios tinklinio aikštelės, iš tiesų džiugina. „Federacijos vardu sveikinu visus kauniečius, mes labai džiaugiamės tokiu miesto valdžios sprendimu. Iš tikro šioje vietoje ateityje galėtų vykti aukščiausio lygio tarptautinės varžybos. Tinklinio mėgėjams čia yra idealios sąlygos, ir esu tikras, kad po mėnesio čia bus sausakimša“, – sakė M. Vasiliauskas.

„Mūsų tikslas – kad Kaunas taptų pačiu sveikiausiu ir sportiškiausiu Lietuvos miestu. Labai džiaugiamės, kad pamažu tokių vietų mieste atsiranda vis daugiau. Tokių projektų tik daugės“, – pabrėžė Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Kauno m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top