Pradinis / Renginiai, pramogos / Kauno kalėdinė labdaros akcija pranoko lūkesčius

Kauno kalėdinė labdaros akcija pranoko lūkesčius

Sekmadienį Kauno rotušėje vyko Kalėdinis labdaros vaikams vakaras. Jis vainikavo beveik mėnesį trukusią šventinę labdaros akciją. Iš viso geradariai paaukojo rekordinę sumą – beveik 65 tūkstančius eurų.

Sukurti kalėdinį stebuklą padėjo daugiau nei 40 įmonių. Paaukotos lėšos bus skirtos sportuojantiems ir kuriantiems neįgaliems vaikams bei jaunuoliams.

„Vaikai svajoja apie kompiuterius, o mums labai svarbu, kad jie galėtų paeiti. Prašėme ortopedinių priemonių: ortezų, langečių, specialių batų. Jei norime vaikui pagerinti stovėseną, eiseną, kad jis iš vežimėlio galėtų atsistoti ir paeiti, – reikia šių priemonių. Jų gyvenimas kardinaliai pasikeis“, – teigė judėjimo negalią turinčius vaikus ir jaunuolius vienijančio sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“ įkūrėjas Alvydas Šatinskas.

„Dėkoju visiems, savo indėliu prisidėjusiems prie labdaros akcijos. Savo ruožtu aš galiu garantuoti, kad visi paaukoti pinigai bus skirti tiems, kuriems jų labiausiai reikia“, – sakė labdaros vakaro globėjas Visvaldas Matijošaitis.

Labdaros akcijos ambasadorėmis šiemet buvo trys metų kaunietės – Daiva Šmidtienė, Dovilė Bubnienė ir Rūta Meilutytė.

Kauno m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top