Pradinis / Renginiai, pramogos / Kauno policijos pareigūnai žiemos pramogų mėgėjus šildė karšta arbata

Kauno policijos pareigūnai žiemos pramogų mėgėjus šildė karšta arbata

Žiemos šalčiams įsismarkavus Kauno gyventojai nepraleidžia progos pasimėgauti užšalusiais vandens telkiniais. Ta proga Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai karšta arbata vaišino visus ledo pramogautojus, kad šie nesušaltų, ir informavo apie tykančius pavojus ant ledo bei esant žemai oro temperatūrai.

Šios akcijos tikslas – neformalioje, jaukioje aplinkoje susitikti su gyventojais ir jiems suteikti aktualios prevencinės informacijos, patarti, atsakyti į rūpimus klausimus. Visų pirma akciją vykdyti nuspręsta ant natūralių čiuožyklų, užšalusių vandens telkinių, nes ten tyko nemažai pavojų. Todėl sausio 7 d. popietę karšta arbata buvo dalijama pramogaujantiems ant užšalusių Kauno marių bei Lampėdžių karjero.

Kalbėdami su sutiktais žiemos pramogų gerbėjais, pareigūnai patarė be priežiūros ant ledo nepalikti vaikų, atkreipė dėmesį į tai, jog netvirtas ledas susidaro tose vietose, kur įteka upeliai, bei sniegu padengtose vietose ir pan. Žmonės noriai bendravo su policijos pareigūnais, dalijosi informacija, uždavinėjo klausimus. Kad leidžiamas laikas būtų linksmesnis, pareigūnų iniciatyva buvo žaidžiamos viktorinos, per jas buvo tikrinamos žmonių žinios apie ledą, saugų elgesį ant jo, tykančius pavojus bei elgesį įvykus nelaimingam atsitikimui.

„Bendravimas su žmonėmis mėgaujantis šilta arbata kur kas malonesnis. Arbata ne tik šildo, prie jos ir lengviau bendrauti“, – teigė akcijoje dalyvavusi bendruomenės pareigūnė.

Planuojama šią gražią ir, svarbiausia, visapusiškai naudingą akciją padaryti tęstinę. Kadangi Kaune liejamos trys dirbtinės ledo čiuožyklos, pareigūnai planuoja nešini karšta arbata ir prevencinės informacijos bagažu aplankyti ir jomis besinaudojančius miestiečius.

Kauno apskr. VPK informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top