Pradinis / Renginiai, pramogos / Kauno Rotušės aikštėje ruošiama įspūdinga kalėdinė staigmena

Kauno Rotušės aikštėje ruošiama įspūdinga kalėdinė staigmena

Kalėdos – laukimo metas. O laukti turime ko! Būrys veiklių žmonių kartu su įmone „Adform“ ir kūrybine studija „In*Beat“ Kauno miestui įteiks dovaną – improvizuotą daugiau nei penkiasdešimties atlikėjų pasirodymą. Nekantraujate sužinoti, kokia staigmena jūsų laukia šiais metais? Gruodžio 18 dieną 18 val. atvykite į Kauno Rotušės aikštę ir išvysite didžiausia intriga tapusį kalėdinį pasirodymą.

Kasmet projektas tobulėja ir šiemet pateiks dar daugiau netikėtumų. „Rotušės aikštėje išvysite tokius elementus, kurie Lietuvoje dar niekada nebuvo sujungti į vieną šou. Būgnininkai-perkusininkai, gatvės šokėjai, šou baleto su ugnimi atlikėjai – tik dalelė visos staigmenos“, – intriguojančiai kalba šou dalyvausiantis „Ugnies valdovų“ vadovas Saulius Venclauskas. O dar didesnę mįslę užminė kalėdinės staigmenos iniciatorius Mindaugas Ganusauskas, prasitardamas, jog Kauno rotušėje net penkiolikai minučių dings šviesa.

„Kiekvienais metais parduotuvės vis anksčiau primena žmonėms apie artėjančią Kalėdų karštinę. Visas dėmesys nukreipiamas į materialius dalykus – lentynose išdėliojami dovanų rinkiniai, blizgantys žaisliukai bei spalvotos lemputės. Žurnalai pateikia patarimų, kaip išrinkti geriausią dovaną savo draugams ir artimiesiems. Vis dėlto svarbiausia yra ne materialios dovanos, o jausmai ir žmonių artumas. Šiuo renginiu norime įteikti Kauno miestui ir miesto svečiams nuoširdžią dovaną“, – atvirauja Mindaugas Ganusauskas.

Projektu taip pat siekiama gerinti miesto įvaizdį, pozicionuoti Kauną kaip kūrybišką, novatorišką, žmogiškąsias vertybes puoselėjantį miestą.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top