Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Kėdainiuose išrinkta ir apdovanota Metų mokytoja

Kėdainiuose išrinkta ir apdovanota Metų mokytoja

Tarptautinę mokytojų dieną Kėdainių rajono savivaldybėje dešimtą kartą buvo išrinktas Metų mokytojas. Šiemet šis garbingas jubiliejinis titulas ir tūkstančio eurų vertės piniginis prizas atiteko Šėtos gimnazijos mokytojai ekspertei Audronei Pečiulytei.

Pirmą kartą Metų mokytojo rinkimų istorijoje laureato vardas buvo laikomas paslaptyje ir paaiškėjo tik per apdovanojimų ceremoniją. Metų mokytoją paskelbė ir pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras, Metų mokytojo vardo suteikimo ir premijos skyrimo komisijos pirmininkas Saulius Grinkevičius.

Be A. Pečiulytės, garbingam Metų mokytojo vardui buvo pristatytos dar keturios pedagogės: Asta Juchnevičienė, Juozo Paukštelio progimnazijos chemijos mokytoja metodininkė ir technologijų vyresnioji mokytoja, Gitana Jurgelevičienė, Josvainių gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė, Gitana Kaupienė, Šviesiosios gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė, Diana Šilkaitienė, „Atžalyno“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė.

Kėdainių kultūros centre surengtoje Metų mokytojų apdovanojimų šventėje gausiai susirinkusiai rajono pedagogų bendruomenei Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimą mokytojams perdavė jo patarėjas Justas Pankauskas. Rajono pedagogus sveikino ir padėkos raštus įteikė Seimo narė, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Metų mokytoja A. Pečiulytė sakė, kad mokytojo darbe svarbiausia profesionalumas, žinios ir gebėjimas jas perteikti mokiniams. „Labai svarbu sudominti mokinius dėstomu dalyku. Vaikams pamokose patinka tai, kas peržengia tradicinės pamokos rėmus. Man likimas lėmė gilintis į istoriją. Labai tuo didžiuojuosi, nes gyvename krašte, kuris gali didžiuotis savo praeitimi. Net mažiausiame kaime gyvena daug šviesių žmonių, kurie garsina šalį. Mes, istorikai, privalome užfiksuoti tuos Lietuvos praeities faktus, kurie yra svarbiausi. Jei tai padarysime, jaunimas visada didžiuosis šalimi, kurioje gimė ir gyvena, ir išvažiavę niekada jos nepamirš. Netgi mūsų himne yra žodžiai: „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia.“ Semkimės patirties iš šių žodžių ir protingai galvokime apie ateitį“, – sakė Metų mokytoja A. Pečiulytė.

Rajono pedagogų bendruomenei Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Kopėčios“ dovanojo Kėdainių rajono savivaldybė, o šventės vaišes – AB „Lifosa“.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top