Pradinis / Renginiai, pramogos / Ketvirtadienį – rokenrolo vakaras prie kino teatro „Romuva“

Ketvirtadienį – rokenrolo vakaras prie kino teatro „Romuva“

Ketvirtąjį muzikos sezoną sėkmingai pradėjęs miesto muzikos festivalis „Romuvos pasažas“ ketvirtadienio vakarą kviečia į trečiąjį nemokamą koncertą prie kino teatro „Romuva“. Birželio 19 d. vakaras simboliškai skiriamas rokenrolui ir jaukiam sentimentalumui. Būtent tokį koncertą Laisvės alėjoje padovanos į minčių pasaulio kelionę kviečiantys „Journey of Mintyria“ vaikinai ir visada stebinanti, rokenrolo dvasia kvėpuojanti grupė „Baltasis kiras“.

Atradimas – „Journey of Mintyria“

„Romuvos pasažo“ koncertai skirti atradimams, todėl ketvirtadienio vakarą pirmą kartą prisistatys Kauno publikai kol kas mažai žinoma grupė „Journey of Mintyria“. Tai vienas naujausių vardų dinamiškoje Lietuvos indie roko scenoje, savo lengvučiu skambesiu ir užburiančiomis melodijomis prisistatęs renginyje „Vilniaus muzikos savaitė“ ir Vilniaus knygų mugėje. „Savotiška minčių pasaulio kelionė, pagardinta roko, alternatyviosios, kantri muzikos elementais ir eksperimentais“, – taip savo kūrybą apibūdina patys grupės muzikantai.

Koncertą dovanos publikos mylima grupė „Baltasis kiras“

Melomanų dėmesio sulaukusi grupė „Baltasis kiras“ yra daugiau nei grupė, tai – reiškinys, sujungiantis rokenrolą, kantri, bliuzą, jaukų sentimentalumą ir su juo skrendančius klausytojus. Visai neseniai išleidusi debiutinį albumą „Amerika“, grupė senojoje Vilniaus elektrinėje surengė vieną įspūdingiausių metų koncertų, o šįkart atvyksta į Kauną padovanoti nepamirštamo nemokamo koncerto Laisvės alėjoje.

Apie festivalį

Miesto muzikos festivalis „Romuvos pasažas“ – nuo 2011 m. šiltuoju metų sezonu ketvirtadieniais Laisvės alėjoje vykstantis projektas, kviečiantis klausyti kokybiškos muzikos tiesiog gatvėje. Koncertų pradžia – 20 val. Visi renginiai nemokami. Esant blogam orui koncertai persikels į kino teatro „Romuva“ salę.

Organizatorių inf.
Nuotraukos Andriaus Aleksandravičiaus ir iš asmeninio „Journey of Mintyria“ albumo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top