Pradinis / Renginiai, pramogos / Paaiškėjo visos projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės

Paaiškėjo visos projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės

Jau šį ketvirtadienį, birželio 19 dieną, 20.00 val. TV3 eteryje – šilčiausias vasaros projektas „Mano geriausia draugė“. Projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė, o tarp aštuonių dalyvių porų – žiūrovams ir pramogų pasaulio atstovams pažįstamos merginos ir moterys.

Viena kitą geriausiomis draugėmis vadina „Mis Aukštaitija 2013“ ir antrąja vicemis konkurse „Mis Lietuva 2013“ tapusi 21 m. Justina Ieva Steponavičiūtė su 45 m. mama Laima Steponavičiene iš Panevėžio. Šias dvi aukštaūges gražuoles visi palydi žvilgsniu, kai tik šios iškelia koją iš namų. TV3 žiūrovai su jomis susipažins iš arčiau ir tikrai nustebs, kokia iškalbinga Justina Ieva ir kiek energijos turi jos mama. Kartais – net daugiau už savo atžalą. Ar spės Justina Ieva paskui skriejančią lyg ant sparnų jauną mamytę?

Kitos projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės – TV3 socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“ išgarsėjusios 18 m. moksleivė Anastasija Ivanova ir jos mama pardavėja dirbanti 44 m. Dorota Skinder iš Vilniaus. Jos dar tikrai nustebins televizijos žiūrovus. Mama ir dukra kartu yra lyg vienas kumštis. Regis, ši pora labiau nei kuri kita stengsis įveikti visas kliūtis ir laimėti projektą: piniginis prizas labai pagelbėtų būsimoms Anastasijos studijoms.

Jaunatviškos 49 metų rankinių dizainerės Aušros Žvirblienės ir jos dukros, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleivės 17 m. Melani Pettersson tarpusavio ryšys itin stiprus. Aušra ilgai kovojo, kad galėtų būti kartu su dukra. Atsivežusi ją iš Švedijos, turėjo pirmiausia pasistengti, kad Melani priprastų prie lietuviškų papročių ir kultūros, išmoktų lietuvių kalbos. „Kai dukrą atsivežiau į Lietuvą, ji visai neturėjo draugų, jai buvau ir draugė, ir gynėja“, – prisiminimais dalijasi žinoma kūrėja. Melani siekia tapti profesionalia dainininke.

24 metų Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro tarptautinių projektų kuratorė Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė ir jos 47 m. mama kirpėja, stilistė Edita Šemetienė iš Ukmergės, iš šalies pažvelgus, atrodo tarsi dvi elegantiškos gulbės, ramaus būdo, apdovanotos taikliu sąmoju, kuriuo ne kartą sužibės projekto metu. Svajūnė – vienintelė projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvė, savo išrinktajam ištarusi „taip“. Beje, likus vos savaitei iki TV3 projekto filmavimo! „Mama – ne tik geriausia draugė, bet ir užtarėja, guodėja. Nuo pat mažumės ji man atstoja mamą, tėtį, sesę ir drauges“, – tikina Svajūnė.

TV3 projekte taip pat pasiryžo dalyvauti grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė ir jos mama Valdonė Šiaudikienė, konkurso „Mis Lietuva 2013“ dalyvė Karolina Augulytė, pelniusi „Mis Foto“ titulą, ir jos mama Laura Augutienė, projekto „X faktorius“ finalininkė Anžela su savo mama Regina Adamovič, muzikos grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė su mama Janina Šklėriene.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top