Pradinis / KARJERA / Kiek gali kainuoti pramoninio angaro statyba?

Kiek gali kainuoti pramoninio angaro statyba?

Statyti angarą niekada nėra pigu, tačiau pasirinkę tinkamą įmonę, kuri padės suprojektuoti ir pastatyti erdvę, galėsite sutaupyti pinigų. Pramoniniai angarai yra puikus pasirinkimas verslui dėl savo universalumo. Jį galima naudoti kaip sandėliavimo patalpas, siuntimo centrą, mašinų dirbtuves ar net biurą!

Sandėlio statybos kaina gali skirtis priklausomai nuo medžiagų, dizaino ir daugybės kitų veiksnių. Plieniniai pastatai yra patvarūs, ilgaamžiai ir daug pigesni nei kai kurios kitos medžiagos, kurios dažnai naudojamos komercinei statybai. Nepaisant to, kai kurios kitos medžiagos gali būti naudojamos jūsų sandėlio statybai.

Vienas iš pirmųjų žingsnių, norint suprasti būsimas sandėlio statybos išlaidas, yra nuspręsti, kokias medžiagas naudosite. Įvairios medžiagos, kurios gali būti naudojamos statant sandėlį, turi tam tikrų pranašumų. Pavyzdžiui, izoliuotas betonas tarnauja labai ilgą laiką ir suteikia izoliaciją. Štai keletas variantų, iš kurių galite rinktis, ir apytikslė vidutinė kvadratinio centimetro kaina. Studijos tipo rėmeliai kainuoja apie 20–40 eurų už kvadratinį centimetrą. „Tilt-Up“ statybos metodai kainuoja apie 25–40 eurų už kvadratinį metrą. Plieniniai rėmai kainuoja apie 10–20 eurų už kvadratinį metrą.

Kiekvienas iš šių metodų turi skirtingų privalumų. Pakeliamos betoninės sienos, kaip minėjome anksčiau, bus iš anksto izoliuotos. Plieniniai rėmai leidžia sutaupyti daug laiko. Plieniniai pastatai yra vieni greičiausiai įrengiamų ir pastatomų pastatų. Kitas plieninių rėmų privalumas yra tai, kad juos galima perdirbti ir perkelti iš vienos vietos į kitą nesugaištant daug laiko ir išvengiant daug rūpesčių. Be to, galite lengvai juos išplėsti ir padidinti. Naudodami pakeliamą konstrukciją, negalėsite perkelti sandėlių ir greičiausiai negalėsite bet kada plėstis, nebent norėsite atlikti kitą didelės apimties statybos projektą. Į šias išlaidas neįeina kelių aukštų sandėliai, nes jie turi visiškai skirtingas struktūras ir kainuos brangiau vien dėl dydžio. Tačiau neleiskite, kad tai jus atbaidytų nuo kelių aukštų sandėlio pasirinkimo. Vietos padvigubinimo privalumai dažnai gerokai viršija išlaidas. Kadangi galėsite sumažinti pastato plotui reikalingos žemės kiekį, daugiaaukščiai sandėliai yra puikus sprendimas, nepaisant to, kad juos statyti brangu. Tad angarų statybos kainos priklausys nuo daugybės aspektų, kuriuos pasirinksite jūs.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top