Pradinis / Mūsų augintiniai / Kiek kainuoja kokybiškas šunų maistas. Pasakoja veterinaras

Kiek kainuoja kokybiškas šunų maistas. Pasakoja veterinaras

Jeigu norite, kad jūsų šuo visada būtų sveikas, svarbiausia jam sukurti geras gyvenimo sąlygas ir pasirūpinti maistu, kuris papildytų jo organizmą reikalingomis medžiagomis. Šunų maistas, kuris siūlomas rinkoje, yra labai įvairus, tad esame tikri, kad kiekvienas gali rasti tokį, kuris labiausiai tinka jo gyvūnui.

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo, nes pasiūla per daug didelė, siūlome pasitarti su veterinarais, kurių patirtis šiuo atveju dažniausiai tampa neįkainojama.

Pirkti galima internetu

Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad pats greičiausias būdas rasti tinkamą maistą pigiau – ieškoti internete. Tokiu atveju susipažinsite su konkrečiais pasiūlymais ir rasite savo gyvūnui tinkamiausią variantą.

Veterinaras teigia, kad reikia atsakingai rinktis ir prekybos vietas. „Būtinai pirkite iš tų, kurie siūlo įsigyti prekes legaliai. Tokiu atveju būsite ramus, kad šunų maistas sertifikuotas.“

Pasiūla – labai didelė

Kalbant apie kainas, šiuo metu šunų maisto pasiūla labai didelė. Nuo tokių, kurie kainuoja vos eurą už skardinę, iki tokių, kurie kainuoja dešimt ir daugiau už mažesnį kiekį. Žinoma, dažniausiai brangiausiai kainuoja hipoalerginis maistas, tačiau jis reikalingas ne visiems šunims.

„Kaina tikrai ne visada lemia kokybę. Jeigu norite būti ramus dėl maisto, geriau daugiau dėmesio skirkite sudėčiai. Visada galite pasitarti su veterinarais, kurie padės rasti tinkamiausią jūsų šuniui“, – pasakoja gyvūnų gydytojas.

Pirkti daugiau apsimoka

Dažniausiai išeina pigiau perkant didesniais kiekiais. Nebūtinai tam reikalinga akcija, nes prekybos vietos dažnai savo klientams pateikia patrauklesnių pasiūlymų, kai perkama daugiau. O kadangi šunų maistas reikalingas kasdien, verta iškart įsigyti daugiau, kad po ranka būtų pakankamai to, ko reikia laimingam šuniui.

Geras šunų maistas padės jūsų gyvūnui tapti kur kas laimingesniu, sveikesniu ir visaip kitaip kur kas geresniu gyvūnu. O tokio visada tikisi šeimininkai, kurie nori savo augintiniui suteikti kuo geriausias gyvenimo sąlygas. Nes geriausi mūsų draugai yra to verti.

Apsipirkite jau dabar: https://vetke.lt/prekes-sunims/sunu-maistas

PR

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top