Pradinis / Grožis ir mada / Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos nariai skynė pergales čempionate Paryžiuje

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos nariai skynė pergales čempionate Paryžiuje

Šie metai Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai (KIGSA) išties yra ypatingi – tai jubiliejiniai penkioliktieji veiklos ir darbo metai. Visų nacionalinės grožio specialistų komandos narių didelis noras dirbti ir garsinti savo kraštą, profesiją, save, organizaciją buvo vainikuotas pergalėmis.

2023 m. rugsėjo 10–11 d. mūsų komandai yra įsimintiniausios ir džiugiausios pasitinkant KIGSA organizacijos jubiliejų. Jos įsimintinos pergalėmis „OMC Hairworld OMC World Cup 2023“ čempionate Paryžiuje. Šiais metais net dvi dešimtys KIGSA narių, grožio specialistų iš visos Lietuvos vyko į čempionatą, kurį organizuoja OMC (Organization Mondial Coiffure), vienijanti per milijoną narių iš viso pasaulio. Pirmuosius apdovanojimus iš OMC prezidento Gianni Foderos rankų gavo Vaida Kamarauskienė, atestuota KIGSA ir OMC teisėja, trenerė, už indėlį ir darbą nacionalinėje grožio specialistų asociacijoje. Aukso medalį estetikos kategorijoje, komercinio nuotakos makiažo rungtyje iškovojo Evelina Tamulaitytė. Jos trenerė – daugkartinė pasaulio čempionė Irma Baltrušaitienė. Antrą aukso medalį parvežė Brigita Činikienė (estetikos kategorija, antakių dizaino ir dažymo rungtis). Brigitai pasiruošti padėjo trenerės Dalia Gečienė ir Elona Minkevičienė. Trečią aukso medalį bei ketvirtąją vietą pelnė Aida Martyniukienė (estetikos kategorija, prancūziško manikiūro rungtis). Jos trenerė Vaida Kamarauskienė.

Pirmą kartą Lietuvai atstovavo vyriškų kirpimų, šukavimo darbų komanda, ji iškovojo bronzą. Trečiąją komandinę vietą ir bronzos medalį pelnė Jūratė Krištaponienė, Ilmira Smirnova ir Violeta Lebedevienė. Pasaulio čempionato naujokės sužibėjo pergalės spalvomis. Aistė Fedosejeva užėmė ketvirtąją vietą (estetikos kategorija, komercinio nuotakos makiažo rungtis, trenerė Marina Sivinskienė), Lina Maldarienė ketvirtąją vietą („Individual Fashion Pro cut“, trenerės Ilmira Smirnova, Iwona Ostrowska), o Janina Peleckytė – penktąją vietą („Individual Fashion Pro cut“, trenerė Irena Žinevičienė, atestuota KIGSA ir OMC teisėja). Iki prizinių vietų joms trūko labai nedaug, tačiau debiutantės pasirodė geriau už daugelį tituluotų meistrų.

Moteriško kirpimo, dažymo darbų kategorijose puikius profesinius gebėjimus pademonstravo Žaneta Griškevičienė („Senior ladies street cut and style“, ketvirtoji vieta). „Senior ladies creative hair color and style“ kategorijoje Austė Liutvinaitė užėmė penktąją vietą, o Inga Balevičienė – šeštąją vietą. Jas konsultavo treneris Robertas Sakalauskas, daugkartinis čempionas, KIGSA ir OMC atestuotas teisėjas.

Svarbiomis pergalėmis ir aukštomis vietomis įvertinti buvo ir kiti KIGSA asociacijos nariai, nusprendę dalyvauti „OMC Gold Cup Online Photographic Championship 2023“. Pirmą kartą į Lietuvą iškeliavo pirmosios vietos aukso taurė – ją išsivežė Goda Vinciūnaitė („Ladies Brow Shaping & Tinting“ kategorija). Ją paruošė trenerė Elona Minkevičienė. Ji taip pat padėjo pasiruošti antrosios vietos laimėtojai Augustei Kuisytei. Greta Labalaukienė už sukurtą įvaizdį pelnė penktąją vietą dažymo kategorijoje „Golden Cup Online“.

Nuotakos makiažo rungtyje prizinę antrąją vietą iškovojo Miglė Šukytė (trenerė Marina Sivinskienė), trečią vietą laimėjo Greta Pribušauskaitė (trenerė Birutė Pajedienė), penktąją vietą Oksana Pikul, šeštąją vietą Irma Baltrušaitienė. Ilmira Smirnova vyriškų darbų kategorijoje pelnė trečiąją vietą, Violeta Lebedevienė antrąją vietą toje pačioje „Skin fade“ rungtyje. Šioms dviem asociacijos narėms šis čempionatas buvo dvigubai šventiškas.

Pasaulis išgirdo ir pamatė naujuosius čempionus. Su komanda vyko ir čempionate dalyvavo Simonas Žilinskas, Sonata Raižienė, Irma Tumėnė, Vanesa Bagdonaitė, Lidija Ivanovė (vyriškų darbų kategorija), Simona Jasinskaitė, Natalija Abramenko (moteriškų darbų kategorija), Jelena Jankauskienė (vizažo kategorija). Dirbti čempionate vyko atestuoti OMC teisėjai Irena Žinevičienė, Robertas Sakalauskas, Vaida Kamarauskienė, Birutė Pajedienė, Irma Baltrušaitienė.

Komandą lydėjo ir visuose renginiuose drauge buvo KIGSA prezidentė Jolanta Mačiulienė, komandos vadybininkės Jūratė Miliauskienė bei Rūta Zenkovienė. KIGSA devizas „Tik kartu ir tik drauge galime daug daugiau“ pasiteisino su kaupu. Mūsų planuose siekti pergalių ir reprezentuoti grožio specialisto profesiją ir mažą, bet labai talentingą ir darbščią tautą.

KIGSA inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top