Pradinis / Renginiai, pramogos / Klaipėdos senjorams bus rengiama Auksinių vestuvių šventė

Klaipėdos senjorams bus rengiama Auksinių vestuvių šventė

small_im5vti30692015-ieji Klaipėdos mieste paskelbti Senjorų metais, todėl šiemet uostamiesčio senjorai sulaukia ypatingo dėmesio. Viena iš savivaldybės dovanų jiems – Auksinių vestuvių šventė. Tikimasi, kad pirmą kartą ne tik Klaipėdoje, bet ir Lietuvoje organizuojamas renginys sulauks ilgamečių porų susidomėjimo, dar labiau sustiprins jų vienybę ir suteiks galimybę pabūti kartu su kitomis ilgus metus kartu nugyvenusiomis šeimomis.

Į Auksinių vestuvių šventę kviečiamos visos Klaipėdos senjorų poros, kurios 2015 metais švenčia savo Auksines vestuves ar kurios prieš 2−3 metus jas jau atšventė bei kurioms iki bendro gyvenimo 50-mečio likę vos keleri metai. Poros, būtent šiais metais keliančios Auksines vestuves, galės dalyvauti ypatingoje ceremonijoje.

Planuojama, kad Auksinių vestuvių šventė vyks Klaipėdos miesto Santuokų rūmuose spalio pirmąjį šeštadienį (spalio 3 d.). Pasak Socialinių reikalų departamento direktorės Audros Daujotienės, tradiciškai lietuviai būtent rudenį švęsdavo vestuves: „Rudenį, pasibaigus darbymečiui, lietuviai kelia vestuves, todėl šiai šventei parinkome būtent tokią datą. Manome, kad žmonės, santuokoje praleidę 50 metų, verti išskirtinės pagarbos, todėl norime padovanoti jiems ypatingą dovaną ir taip padėkoti už šeimos, kaip vertybės, puoselėjimą.“

Kadangi Auksinių vestuvių šventė Klaipėdoje organizuojama pirmą kartą, jos sėkmė didele dalimi priklausys ir nuo jubiliatų aktyvumo bei noro pabūti kartu. Šventės scenarijus kol kas nėra išgrynintas, jį lems tai, kiek porų norės joje dalyvauti. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kreipiasi ne tik į pačius jubiliatus, bet ir į jų vaikus bei anūkus, kad jie paskatintų ir pakviestų savo tėvus ir senelius dalyvauti jiems skirtoje šventėje, nes neretai senjorai sidabrinių, auksinių ar deimantinių vestuvių ceremonijai ryžtasi būtent paskatinti artimųjų.

Senjorai, norintys dalyvauti Auksinių vestuvių šventėje, kviečiami iki birželio 1 d. registruotis – atvykti į Civilinės metrikacijos ir registracijos skyrių (S. Šimkaus g. 11, Klaipėda), 7 kabinetą arba paskambinti tel.: (8 46) 41 05 34, (846) 41 05 36, (846) 41 23 97. Renginys ir jo metu vyksiančios Auksinių vestuvių ceremonijos nemokami.

Jei Auksinių vestuvių šventė sulauktų uostamiesčio senjorų susidomėjimo, mąstoma, kad ji galėtų tapti tradicine miesto senjorams skirta švente.

Klaipėdos m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top