Pradinis / Grožis ir mada / Kodėl svarbu atsižvelgti į šampūnų sudėtį?

Kodėl svarbu atsižvelgti į šampūnų sudėtį?

Šampūnas – tai kosmetikos priemonė, kurią naudoja visi. Šiais laikais galime rinktis įvairiausius šampūnus – ir pagal sudėtį, ir pagal kvapą, ir pagal kainą. Kaip išsirinkti šampūną plaukams? Pasirodo, tai nėra taip paprasta. Šampūnai yra plaukų priežiūros pagrindas, todėl verta skirti laiko tinkamam produktui pasirinkti.

Portrait of young beautiful woman washing her head

Šampūnas – plaukų priežiūros pagrindas

Pagrindinė šampūno užduotis – valyti odą ir plaukus. Geras šampūnas veiksmingai pašalina dulkes, riebalų perteklių, stilizavimo priemonių likučius ir kitus nešvarumus. Be to, šampūnas taip pat turėtų maitinti plaukus. Tinkama kosmetika gali turėti labai gerą poveikį galvos odai. Gerai išvalyti plaukai geriau kvėpuoja ir kartu daug lengviau įsisavina maistingąsias medžiagas, pavyzdžiui, kondicionierių.

Taip pat verta prisiminti, kad kondicionieriai dažniausiai pasirenkami pagal plaukų tipą. Kalbant apie šampūną, labai svarbus ir mūsų odos tipas. Vienoks šampūnas tinka sausai odai, kitoks – riebiai odai, dar kitoks – žmonėms, kurie kenčia nuo pleiskanų ar plaukų slinkimo.

Šampūnų sudėtis – labai svarbus aspektas renkantis tinkamą kosmetikos priemonę

Nepriklausomai nuo gamintojo teiginių apie kosmetikos priemonės poveikį, visada verta atkreipti dėmesį į konkretaus šampūno sudėtį. Kosmetikos priemonių, įskaitant profesionalius šampūnus, etiketėse pateikiami standartiniai ingredientų pavadinimai. Tad labai lengva patikrinti, kaip produktas veiks (ingredientų sąrašus ir jų poveikį galima rasti internete).

Šampūnuose naudojami šie ingredientai:

  • valymo priemonės – pašalina nešvarumus iš plaukų ir odos;

  • pagalbinės plovimo priemonės – palaiko plovimo procesą, mažina dirginimą;

  • tirštikliai – pagerina šampūno klampumą ir tankį, todėl kosmetikos priemonę patogiau naudoti;

  • kondicionuojamosios medžiagos – medžiagos, kurios tam tikru būdu lemia šampūno poveikį. Tai ingredientai, kurie maitina plaukus, suteikia jiems blizgesio, drėkina ir pan.

Kokių ingredientų turėtumėte vengti?

Vertėtų vengti produktų, kuriuose yra sulfatų ir parabenų. Jei tikrai rūpinatės savo plaukų būkle, būtinai rinkitės šampūnus be šių priedų. Tai yra valomosios medžiagos, kurių dažnai dedama į šampūnus. Deja, šios medžiagos neigiamai veikia galvos odos pusiausvyrą, dėl jų plaukai atrodo sunkūs, matiniai ir nepatrauklūs, jos gali sukelti alerginį odos uždegimą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top