Pradinis / Interjeras / Kokiais kriterijais svarbu remtis renkantis pakabinamą šviestuvą?

Kokiais kriterijais svarbu remtis renkantis pakabinamą šviestuvą?

Erdvės apšvietimo parinkimas yra daugialypis procesas, kuriame atsižvelgiama į daugybę skirtingų pagrindinių veiksnių. Rinkdamiesi apšvietimą atsižvelkite į šiuos kriterijus: paskirtį, šviesos kiekį, šviesos kokybę, šviestuvo tipą. Tuomet pakabinami šviestuvai suteiks jaukumo jūsų erdvei.

Išmatuokite savo erdvę

Kad būtumėte tikri, jog lubų šviestuvas, ypač sietynas, yra pakankamai didelis jūsų erdvei, rekomenduojama išmatuoti kambario ilgį ir plotį. Taip pat reikia atsižvelgti į vizualinį šviestuvo svorį.

Pagalvokite apie architektūrinius ir dekoratyvinius šviestuvus

Turėtų būti tobula architektūrinio ir dekoratyvinio apšvietimo pusiausvyra. Skirtingi apšvietimo tipai atlieka skirtingas funkcijas. Integruotas lubų apšvietimas suteikia bendrą švytėjimą ir geriausiai tinka menui ir skulptūroms bei įprastesnėms užduotims, tokioms kaip tvarkymasis ar laiko leidimas. Apšvietimas atlieka estetinę funkciją. Nuo puošnių sietynų, paprastų rutulinių šviestuvų iki didelių kaimiškų medinių šviestuvų – vien apšvietimu galima sukurti neįtikėtiną atmosferą.

Įtraukite įvairius apšvietimo lygius

Kuriant kambario interjerą labai svarbu, kad apšvietimas būtų įvairus. Tai reiškia, kad vienoje atskiroje erdvėje turi būti įrengtos lempos, viršutiniai šviestuvai ir galbūt net reguliatoriai. Apšvietimo lygis yra svarbus, nes jis pašalina tamsias kambario vietas, o skirtingi lygiai sukuria jaukų, šiltą, o ne atšiaurų jausmą.

Atkreipkite dėmesį į kelis kambario vaidmenis

Daugelis mūsų namų erdvių atlieka kelias funkcijas, todėl reguliatoriai yra naudinga funkcija. Kai norite romantiškos vakarienės, o ne vakarienės su vaikais, apšvietimas turėtų būti pritaikytas. Daugelis žmonių neturi oficialių valgomųjų kambarių ir nori virtuvės salos stalviršio apšvietimo. Čia atsiranda įleidžiamas apšvietimas su reguliatoriumi ar įvairiais jungikliais.

Kambario estetika

Galite pasirinkti apšvietimą, kuris tiesiogiai papildo kambario estetiką, arba nukrypti nuo įprasto kelio ir įsigyti šviestuvus, kurie suteikia kontrasto. Bendra dizaino schema lems šviestuvo stilių ir tai, ar jis turi atitikti kambario architektūrą, ar kontrastuoti su ja.

Nestandartiškas šviestuvas

Kalbant apie dekoratyvinius šviestuvus, nebijokite didelių gabaritų. Labai didelis centrinis sietynas gali atrodyti pasimetęs dėl didingų šios erdvės lubų, todėl šio kambario kampuose gali būti keturi žibintai, padedantys apšviesti erdvę.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top