Pradinis / Šeima ir sveikata / Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti geri darbo šortai?

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti geri darbo šortai?

Darbiniai šortai tampa ypač svarbūs, kai artėja vasara. Tada sunku įsivaizduoti darbą su ilgomis darbo kelnėmis. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokio tipo darbo aprangą?

Kokia turėtų būti darbo šortų medžiaga?

Reikėtų pabrėžti, kad darbinių šortų medžiaga turi būti lanksti, kitu atveju šortai gali varžyti darbuotojo judesius ir kelti nepatogumų. Štai kodėl daugelis prekių ženklų siūlo darbinius šortus, pagamintus iš tokių medžiagų kaip poliamidas, poliesteris ir elastanas. Pastaroji medžiaga sudaro tik mažą dalį audinio sudėties, tačiau garantuoja neįtikėtiną lankstumą, o pirmieji du – patvarumą ir atsparumą nešvarumams. Kai kurie darbo šortai turi ir specialius sutvirtinimus, kurie garantuoja dar didesnį patvarumą.

Kokių tipų darbo šortus galima įsigyti?

Kelnes iki kelių – šortus – galima suskirstyti į kelias kategorijas. Pirmoji yra darbo šortai, kurių modelių yra apstu rinkoje. Tarp jų rasite ir trumpus prigludusius šortus, ir šviesą atspindinčius šortus, ir daug kitų. Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šortus darbui? Trijų ketvirčių ilgio darbo šortai apsaugo kelius ir užtikrina komfortą esant aukštesnei temperatūrai, pavyzdžiui, vasarą.

Vyriški šortai, apie kuriuos čia kalbame, yra darbo drabužiai. Todėl jie turi atitikti atitinkamus sveikatos ir saugos standartus ir kartu būti patogūs bei funkcionalūs darbuotojui. Standartiniai džinsiniai šortai jūsų neapsaugos. Taip pat atminkite, kad šortai tinka mažiau nesaugiems darbams atlikti, pavyzdžiui, dažymo darbams. Tačiau kai dirbate sunkiomis ir pavojingomis sąlygomis, pavyzdžiui, virinate, geriau rinkitės ilgas darbo kelnes.

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti darbiniai šortai?

Verta atkreipti dėmesį į ergonomišką dizainą, garantuojantį komfortišką ir saugų darbą. Be to, šortai turėtų pasižymėti dideliu atsparumu dilimui ir nešvarumams. Dizainas nėra toks svarbus, tačiau daugelyje darbų praktiškiausios yra tamsios spalvos, nes ant tokių šortų sunkiau pastebimos dėmės ir nešvarumai. Be to, dėl saugumo jie turėtų turėti šviesą atspindinčius elementus, o dar didesniam patogumui – labai daug kišenių. Įsitikinkite, jog šios kišenės yra pakankamai didelės, kad tilptų jūsų pagrindiniai įrankiai.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top