Pradinis / Šeima ir sveikata / Kokios pagrindinės plaukelių šalinimo lazeriu kontraindikacijos?

Kokios pagrindinės plaukelių šalinimo lazeriu kontraindikacijos?

Plaukų šalinimas lazeriu yra visiškai saugi procedūra, kurią atlieka kompetentingi specialistai, atsižvelgiama į numatomus kontraindikacijų atvejus. Plaukelių šalinimo lazeriu kontraindikacijos taikomos minimaliai žmonių grupei, tai gali būti nėščios moterys ir žmonės, sergantys ligomis, dėl kurių oda gali jautriau reaguoti į lazerio šviesą. Tereikia išsiaiškinti, ar priklausote šiai rizikos grupei, suprasti, kaip vyksta depiliacijos procesas ir kokios priežiūros reikia kiekvienu konkrečiu atveju.

Ar yra plaukų šalinimo lazeriu kontraindikacijų?

Informacijos trūkumas verčia galvoti, kad plaukų šalinimas lazeriu yra skausminga procedūra, skirta šviesesnio gymio žmonėms, per brangi ar kupina apribojimų. Tačiau galime jus užtikrinti, kad nė vienas iš šių teiginių nėra teisingas. Ne todėl, kad kuri nors iš šių aplinkybių kažkada buvo reali, o todėl, kad vis atsinaujinančios technologijos buvo tikrai palankios tokių procedūrų praktikai.

Kitaip tariant, turime modernesnę, technologiškesnę ir pažangesnę įrangą. Kai kuri įranga puikiai tinka tamsesnių atspalvių odai, kita atlieka procedūrą beveik be skausmo ar diskomforto. Dėl to plaukų šalinimas lazeriu Kaune pasiekia dar platesnę ir įvairesnę auditoriją.

Norint pradėti procesą, tereikia jaustis nepatogiai dėl esamų plaukų, ieškoti geriausios depiliacijos estetinės klinikos, pasirinkti depiliuojamą vietą, sužinoti apie depiliaciją lazeriu ir pirmyn!

Kaip jausitės atliekant depiliaciją lazeriu?

Skausmo pojūtis yra lemiamas veiksnys, kai kuriems žmonėms sprendžiant, ar atlikti plaukų šalinimą lazeriu, ar ne. Panašu, kad tai yra rizika, kurią reikia apsvarstyti. Kokius odos pojūčius sukelia šis depiliavimo būdas?

Ar kada nors jautėte karštą vašką ant savo kūno? Arba deginimo pojūtį, pešant plaukus? Ar masažo karštais akmenimis deginimą?

Jei taip, tuomet jums bus malonu žinoti, kad plaukų šalinimo lazeriu „skausmas“ yra mažesnis už visa tai.

Pirmos procedūros metu pajusite nedidelį deginimą, kuris gali padidėti didėjant prietaiso galiai. Nepaisant to, pojūtis nėra nepakeliamas ar skausmingas. Tai tik diskomfortas, kuris, palyginti, pavyzdžiui, su vaškavimo metodu, priartėja prie paprasto kutenimo.

Bet kokiu atveju svarbu visada atsiminti metodo veiksmingumą. Plaukų šalinimas lazeriu pasiekia plaukų šaknis esant mažiausiai 60 ºC temperatūrai, kad jie neataugtų ir jūsų nevargintų.

Kitas teigiamas dalykas yra tai, kad geriausia įranga rinkoje, tokia kaip diodinis lazeris, akimirksniu sumažina galimą diskomfortą, nes turi automatinę aušinimo sistemą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top