Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Kovo 11-osios minėjimas Telšiuose

Kovo 11-osios minėjimas Telšiuose

Nepriklausomybės atkūrimo 25-osios metinės Telšiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo paminėtos gausybe renginių, pilietinių akcijų mokymosi įstaigose, bendruomenėse. Bene didžiausią telšiškių ir miesto svečių būrį sukvietė iškilmingas Kovo 11-osios minėjimo renginys Nepriklausomybės aikštėje.

Kovo 11 dienos rytą buvo surengtas bėgimas, skirtas šiai visai Lietuvai reikšmingai datai – Nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti. Didelis būrys tiek mažų, tiek suaugusių bėgimo entuziastų, pasipuošusių tautine atributika, pagerbdami visus, kurių dėka dabar džiaugiamės nepriklausomybe, įveikė trasą nuo žemaičių muziejaus „Alka“ iki Nepriklausomybės aikštės. Čia buvo iškilmingai pakelta Lietuvos vėliava, skambėjo Telšių talentų atliekamos dainos. Telšiams ir Lietuvai nusipelniusiems šio krašto žmonėms buvo įteikti padėkos ir pagerbimo raštai, vėliavos, aukso medaliai. Per šį renginį į orą buvo paleista 1000 trispalvių lėktuvėlių.

Po iškilmingo minėjimo telšiškiai ir miesto svečiai rinkosi į šv. Mišias Šv. Antano Paduviečio katedroje, pagerbė laisvės kovotojų atminimą, vėliau dalyvavo klasikinės muzikos koncerte. Susirinkusieji į Katedros aikštę buvo vaišinami arbata ir keksiukais, klausėsi muzikos.

Tomo Brazausko („Tomo Brazausko photography“) nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top