Pradinis / Renginiai, pramogos / KTU studentų festivalis „F17“ – šventė visam Kaunui

KTU studentų festivalis „F17“ – šventė visam Kaunui

Rugpjūčio 30 d. Kaune, Nemuno ir Neries upių santakoje, septynioliktą kartą vyksiantis KTU studentų festivalis šiais metais žada daug staigmenų. Viena jų – duetas iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) „Goldfish“.

Duetas iš Keiptauno ir muzikos atstovai iš Lietuvos

Pirmą kartą Lietuvoje per studentų vasaros užbaigimo šventę pasirodysiantis duetas iš Keiptauno žada geros šokių ir elektroninės muzikos ritmo koncertą, kuris stebins išradingu saksofono, bosinės gitaros, hauso ir džiazo skambesiu. Pasak organizatorių, planuojama, jog festivalyje turėtų dalyvauti ir muzikos atstovai iš Lietuvos – reperis Lilas ir duetas „Electronic I“.

Šventė visam miestui

„Studentai dovanoja šventę Kauno miestui jau 17 kartą organizuodami unikalų tradicijų ir jaunatviškų idėjų kratinį – studentų festivalį, šį kartą pavadintą „F17“. Šiais metais jis bus kitoks: dieną vyks atvira šventė visiems miestiečiams ir miesto svečiams, kupina pramogų ir jaunimo saviraiškos, o vakare vyks grandiozinis koncertas. Kviečiame kiekvieną apsilankyti ir pajusti tikrą studentišką dvasią, uždaryti vasarą ir žengti žingsnį į naujus mokslo metus“, – kviečia KTU SA prezidentas M. Valkavičius.

Kas penkeri metai vykstantis festivalis dviem savaitėms sutraukia ne tik Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus, bet ir kitų aukštųjų mokyklų jaunimą, miesto svečius. Tiesa, šį kartą festivalis sugrįžta vienai dienai ir metais anksčiau nei visada.

Festivalio ištakos siekia 1956 m.

Pirmasis KTU festivalis gimė prieš 58 metus – 1956 metais. „Kaunas dar nebuvo matęs tokios eisenos, tokių fejerverkų, negirdėjo tokių skambių dainų, kurias papildė sprogstamųjų paketų sprogimai. Daugelio svečių nuomone, tai buvo tikra studentiška šventė“, – taip 1957 m. apie antrąjį KTU studentų festivalį rašė to meto spauda.

„Festivalio teritorijoje veikė merginų kambarys, instituto atrakcionai ir kitos masinės pramogos. Sutemas skrodžia ryškių spalvų raketos. Studentų miestelyje estradoje demonstruojamas kino filmas. Nesvarbu, kad minutę demonstruojama, o pusę valandos remontuojama. Tai nė trupučio nesugadino nuotaikos nei kino mechanikams, nei žiūrovams“, – taip aprašomas jau po metų įvykęs trečiasis KTU studentų festivalis.

KTU

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top