Pradinis / Renginiai, pramogos / Kur ieškoti idėjų įsimintinai Valentino dienai?

Kur ieškoti idėjų įsimintinai Valentino dienai?

Atėjus Valentino dienai norime nustebinti savo antrąją pusę malonia staigmena ir palikti įsimintinų įspūdžių. Tai kartais gali tapti sudėtinga užduotimi, bet, kaip ir jau visose gyvenimo srityse, meilės reikaluose pagelbės programėlės. Jos šiandien padės visapusiškai: parekomenduos specialius gudrius klausimus jausmams įžiebti, padės rengiant sveikinimus arba leis patirti įdomių nuotykių.

„Neretai artėjanti Valentino diena gali kelti įtampą. Vieniems dėl to, kad nėra su kuo švęsti, antriems – kaip vėl suorganizuoti netikėtą jos paminėjimą. Labai puiku, kad išmaniųjų programėlių kūrėjai dažnai pagalvoja apie tokias ypatingas progas ir sukuria įdomių bei mielų sprendimų. O mums lieka tik pasinaudoti jų sukurtais sprendimais ir nustebinti savo antrąsias puses“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir siūlo keturis patarimus, kaip paversti šią Valentino dieną įsimintina.

Pirmasis patarimas: netikėti būdai rasti antrąją pusę

„Valentino dieną švęsti be antros pusės – nei šis, nei tas. Čia į pagalbą skuba programėlė „36 Questions Love Game“. Prieš daugiau nei 20 metų psichologijos daktarui Arthurui Aronui pavyko suformuluoti  36 klausimus, padedančius dviem žmonėms užmegzti romantišką ryšį. Du nepažįstamieji, akis į akį užduodami šiuos klausimus, ilgainiui pajunta vienas kitam šiltus jausmus. Skamba kaip apgaulė, bet tikrai veikia“, – pataria K. Špiliauskas.

Tiesa, romantika ir gėlės patinka ne visiems – kartais mieliau ko nors nemėgti kartu. „Tam irgi turime programėlę. Atsisiųskite „Hater“, pasirinkite viską, ko nemėgstate, ir algoritmai suras jums bendraminčių, su kuriais galėsite nemėgti tų dalykų kartu. Ir niekad nežinai – gal nemėgdami kitų pamėgsite vienas kitą“, – sako K. Špiliauskas.

O po Valentino dienos pokalbius galite perkelti į labiau privačią erdvę su programėle „Couple“. Čia turėsite bendrą sieną, galėsite susirašinėti, siųsti balso pranešimus, kalendoriuje pasižymėti svarbias datas, įkelti nuotraukas bei vaizdo klipus ar net išsirinkti kavines ar restoranus pasimatymams.

Antras patarimas: maloniai nustebinkite

„Specialiai Valentino dienai sukurkite unikalų sveikinimą su „Valentine Day Photo Frames“  programėle. Joje galite rinktis iš daugybės filtrų, rėmelių ir kitų apipavidalinimų, kad jūsų sveikinimas būtų išties įspūdingas. Ir, žinoma, po to juo galėsite pasidalyti ne tik el. paštu, bet ir per socialinius tinklus“, – pataria K. Špiliauskas.

Kas nenorėtų gauti netikėtos dovanos šią dieną? Maloniai nustebinkite antrąją pusę nusiųsdami dovaną, pasinaudoję programėle „Gifty“. Jei pritrūksite gražių ir romantinių žodžių ar palinkėjimų, programėlė „Daily Love Quotes“ jums tikrai pravers. Joje rasite daugybę posakių meilės tematika, kuriuos galėsite užrašyti ant atvirutės ar nuotraukos ir pridėti prie dovanos ar gėlių puokštės.

Trečias patarimas: nepriekaištinga vakarienė

 Nusprendėte pademonstruoti savo kulinarinius gebėjimus, bet trūksta įkvėpimo? Pradėkite nuo „BigOven“ ir išsirinkite iš net 350 tūkst. receptų: „Labiau mėgstate rinktis vegetariškus ar veganiškus patiekalus? Tada puikiai pagelbės „Oh She Glows“. Joje autorė dalijasi tik tais receptais, kurie patiko jos šeimai. Be to, pateikia idėjų, kaip juos gražiai patiekti. O jei nenorite suktis virtuvėje, griebkite maistą išsinešti su „Wolt“ – keli paspaudimai ir po pusvalandžio maistas iš populiariausių šalies restoranų jau ant jūsų stalo. Tada teliks tik uždegti žvakes ir paleisti vieną iš daugelio iš anksto paruoštų šiai dienai muzikos grojaraščių „Spotify“.

Ketvirtas patarimas: išsiruošėte romantiškai kelionei?

Su antrąja puse šią dieną pažymėsite keliaudami, tačiau tam iš anksto (nekalbant apie gyvenamąją vietą) nesiruošėte? K. Špiliauskas rekomenduoja „AroundMe“ programėlę, kuri parodys įvairias lankytinas vietas (restoranus, muziejus, kavines, teatrus ir t. t.), esančius arčiausiai jūsų. Dar viena panaši programėlė – „World Around Me“: „Ši turi unikalią funkciją – nukreipkite išmaniojo įrenginio kamerą į šalia esančius pastatus ir pamatysite, ką aplinkui galite rasti. Taip keliaudami per miestą patirsite pačių įdomiausių nuotykių.“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top