Pradinis / Kinas, muzika, TV / Kurią iš likusių trijų dainų siųsime į „Euroviziją“?

Kurią iš likusių trijų dainų siųsime į „Euroviziją“?

Jau visai netrukus paaiškės, kas atstovaus Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija 2015“. Praėjusį šeštadienį iškritus Edgarui Lubiui ir Jurgiui Brūzgai, atrankoje liko tik trys pretendentai: Vilija Pilibaitytė-Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Kas iš jų laimės, paaiškės vasario 21 d.

Visą atrankos laiką „Eurovizijos“ gerbėjai ir komisija balsavo ne tik už atlikėjus, bet ir už autorines dainas. Atlikėjai ir dainos konkurse renkami atskirai. Po šeštojo koncerto atrankoje likus tik trims atlikėjams, dainos taip pat turi likti tik trys – susumavus komisijos ir portalo „LRT.lt“ skaitytojų balsus, konkurse toliau varžosi šios trys dainos: „Right Way“, surinkusi 8025 žiūrovų balsus (jie virto į 10 žiūrovų balų ir 10 komisijos balų (iš viso 20 balų)); „This Time“, surinkusi 4619 balsų (jie virto į 6 žiūrovų balus ir 12 komisijos balų (iš viso 18 balų)); „Dangerous (S.O.S.)“, surinkusi 8411 balsų (jie virto į 12 žiūrovų balų ir 4 komisijos balus (iš viso 16 balų)).

Vienintelė Vaido Baumilos į konkursą atsinešta daina „This Time“ yra kurta lietuvių autorių. Kitos dvi – užsieniečių. Ketvirtoje vietoje liko Edgaro Lubio daina „Not Perfect“. Dar vieną savaitę kviečiame portale „LRT.lt“ balsuoti už vieną iš trijų dainų, ją į didžiąją „Eurovizijos“ sceną nusineš nacionalinės atrankos laimėtojas.

Šį šeštadienį neiškris nė vienas atlikėjas, tačiau paaiškės daina nugalėtoja.

Deivaro Kaleininko nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top