Pradinis / Kinas, muzika, TV / Žinomi stilistai ieškos sau konkurento

Žinomi stilistai ieškos sau konkurento

„Lietuvoje kiekvienas gali būti stilistu!“ – tokią nuomonę galima išgirsti itin dažnai, tačiau ar ji nėra klaidinga? Atsakymo bus ieškoma naujame TV3 projekte „Aš – stilistas!“. Projektui vadovaus diplomuota kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė. Stiliaus laidoje jai talkins ilgametis bendražygis, vienas geidžiamiausių Lietuvos stilistų Kęstas Rimdžius. Televizijos eteryje jie rinks sau… konkurentą.

Fotografai Tomas ir Lukas

„Dauguma tikrai mano, kad stilistu gali būti bet kas. Kaip sako Kęstas, visi įsivaizduoja, kad stilisto darbas – tai sėdėjimas su vyno taure ir įkvėpimo ieškojimas „Vogue“ žurnale. O iš tiesų tai – lakstymas po parduotuves, nemigos naktys. Tu nuolat turi ieškoti, rinkti, derinti. Tai sunkus, juodas darbas, reikalaujantis žinių, darbštumo. Tačiau kartu tai yra ir gana gerai mokamas darbas, kuris teikia didžiulį malonumą, ypač kai matai, kad pataikei, kai žmogus atrodo labai gerai ir jaučiasi nuostabiai“, – pasakoja A. Jagelavičiūtė.

Ir vis dėlto naujame TV3 projekte „Aš – stilistas!“ pripažinti savo srities profesionalai atvers karjeros galimybes visiems, tikintiems savo talentu. Projekte kviečiami dalyvauti visi pilnamečiai – amžiaus riba netaikoma, o profesinis diplomas nėra prioritetas. Daug svarbiau kūrybingumas ir charizma. Tereikia užpildyti dalyvio anketą TV3 televizijos puslapyje internete www.tv3.lt ir įtikinti laidos rengėjus, kad kaip tik jūs vertas tapti laidos dalyviu.

„Nesakome, kad žmogus pats negali būti išmokęs amato. Informacijos amžiuje galima sužinoti labai daug profesinių dalykų. Lemia ir dieviškasis veiksnys – talentas. Juk žmogus gali būti puikus stilistas, tik niekas apie tai dar nežino, – svarsto A. Jagelavičiūtė. – Nesiūlau dalyvauti laidoje, jei esate vieną kartą buvęs Paryžiuje ir dukart žiūrėjęs mados kanalą. Tada tai ne jūsų vieta. O rekomenduočiau visiems, kuriems kiti nuolat sako: „Tu turi dirbti stilistu.“ Tiems, kuriems vien mintyse rikiuojant drabužių derinius pakyla nuotaika. Taip pat kviečiu dalyvauti projekte tuos, kurie matydami stambesnę moterį, įžvelgia ne tai, kad ji stambi, o tai, kad jos sijono ilgis netinkamas.“

Naujame TV3 projekte atranką įveikusių dalyvių dvyliktukas susidurs su įvairiomis temomis, stiliaus iššūkiais, spąstais, užduotimis, kurios reikalaus žaibiškos reakcijos, tolerancijos, pakantumo ir fantazijos.

„Manau, kad tokio projekto seniai reikėjo. Mes jau išaugome įvaizdžio pakeitimo laidų marškinėlius. Šiame projekte įvaizdis neapsiribos kardinaliu pokyčiu, kai paimi pilką pelytę ir paverti ją vieno vakaro gražuole. Žmonėms jų įvaizdis tampa svarbus kasdienėje būtyje. Šiame projekte specialiai kursime situacijas, kurios neapsiribos vakarėlių aprangos paieškomis ir bus pritaikomos kiekvienam žiūrovui, – pasakoja K. Rimdžius. – Rinksime žmogų, kuris gali vadintis šios profesijos atstovu, todėl negalime būti paviršutiniški. Dalyvių kiekis nemažas, idėjų taip pat. Projektas suteiks naudingų žinių ne tik profesionalams, bet ir paprastiems žmonėms. Mes turėsime puikių figūrų tipų, aprangos kodų, pirminių ir antrinių daiktų spintoje pavyzdžių, informaciją pateiksime taip, kad ji būtų lengvai pritaikoma.“

Įdomu tai, kad A. Jagelavičiūtė ir K. Rimdžius rinks sau konkurentą, kuris ne tik taps visai Lietuvai pažįstamu stilistu, bet ir pasirašys prestižinę darbo sutartį su sostinės prekybos ir laisvalaikio centru „Ozas“.

„Tikiuosi, kad rasime tikrų žanro žvaigždžių, nes vietos po saule kiekvienam talentui užteks, vietos nėra nebent nevykėliams“, – teigia A. Jagelavičiūtė.

Parengė Erika Vyšniauskaitė
Fotografavo Tomas&Lukas

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top