Pradinis / Renginiai, pramogos / Kūrybos namučiai „Vėjų fėja“ kviečia vaikus gimtadienius švęsti kūrybiškai

Kūrybos namučiai „Vėjų fėja“ kviečia vaikus gimtadienius švęsti kūrybiškai

Norite savo mažyliui ar paaugliui surengti nepamirštamą gimtadienio šventę, kuri būtų ne tik smagi, bet ir kūrybiška? Kūrybos namučiai „Vėjų fėja“ organizuoja nepaprastas gimtadienių šventes, kuriose vaikų laukia šou programa su pasakų personažais, Vėjų fėjos dovanėlių kelionė, spalvinga kūrybos valandėlė ir daug įspūdžių! Vaikų gimtadieniai vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais.

Plakatas

Kviečiame susipažinti su gimtadienių programa.

1. GIMTADIENIO ŠOU 

Šou programų metu vaikai kartu su artistais žaidžia, dainuoja, šoka, atlieka įvairias užduotis, dalyvauja konkursuose.

Parenkamas pagal vaikų amžių:

3–5 m. vaikams:

Peliuko Mikio ir pelytės Mini (gali būti ir linksmieji paršeliai arba kiškiai) lėlių pasakaitė

Nykštukų girinukų „Miško puota“

5–7 m. vaikams:

Peliuko Mikio ir pelytės Mini programa „Laimės šalis“* (išsamiau apie programą – teksto apačioje)

Linksmųjų paršelių programa „Spalvinukų miestas“**

Indėnų programa „Indėnų šventė“

8–12 m. vaikams:

Humoristinė Pepės Ilgakojinės ir Karvutės programa „Kaip karvė Margė norėjo būti princese“

Spalvinga „Indėnų šventė“

Bitės ir Musės programa „Bitė Ritė ir Musė Zirzilė“

Saldžioji gimimo diena kartu su Šokoladina

12–14 m. jaunimui:

Rytietiška programa „Tekančios saulės šventė“ su teatralizuotu arbatos gėrimo ritualu bei kūrybos valandėle (kuriamos organzos gėlės arba dekoruojami porceliano puodeliai, galima pilti spalvoto smėlio mandalas)

Burtažodžiais ir voratinkliais apvyniota „Jaunųjų raganaičių fiesta“*** (kai grupėje daugiau mergaičių) ir „Burtininko laboratorija“**** (kai grupėje daugiau berniukų)

Saldžioji gimimo diena kartu su Šokoladina*****

2. DOVANŲ KELIONĖ

Jubiliatas kartu su svečiais ir Vėjų fėja keliauja su saule į keturias pasaulio kryptis ieškoti stebuklingų dovanų. Tai ne tik pramoga, bet ir daug vertingų žinių apie tikrąsias vertybes ir mūsų planetą.

3. KŪRYBOS VALANDĖLĖ

Kartu su pasakų personažais, renginio vedėjais vaikai atlieka iš anksto pasirinktą kūrybinį darbą – kuria bendrą paveikslą „Gimtadienio pasaka“, dekoruoja tekstilinius drugelius, margina knygų skirtukus, tapo ant akmenų, vyresni gamina sudėtingesnius papuošalus iš organzos, kriauklių, kuria odos talismanus, lipdo molio gėlytes, kuria linksmąsias pelytes ir t. t.

4. NUOŠIRDŽIAUSI LINKĖJIMAI IR SKANIOS VAIŠĖS

Kol salėje vyksta šou programa, tėveliai studijoje paruošia vaišių stalą.

Tradicinio su pasakų personažais gimtadienio trukmė – 2 val. 30 min. 2–3 metų vaikučių šventė trunka 2 val.

Spalvingi pasakų personažai gali atvykti ir į Jūsų namus!

Papuoškite laimingus vaikų veidelius!

„Vėjų fėjos“ animatoriai gali atvykti į Jūsų šventę ir paversti šventės dalyvius linksmais gyvūnėliais ar žaismingais pasakų personažais! Animatorius, išmanantis veidų piešybos subtilybes, greitai ras bendrą kalbą su vaikais, o spalvoti veideliai sukurs ypatingą šventinę nuotaiką.

*PELIUKAS MIKIS IR PELYTĖ MINI kviečia vaikus į nepaprastą kelionę „Laimės šalis“

Jūsų laukia nepaprasta kelionė, kurioje patirsime daug nuotykių, mokysimės sveikintis „nykštukiškai“ ir daryti pasakų šalies mankštelę, mėginsime išsiaiškinti laimės paslaptį, kartu šoksime linksmąjį „Bugi bugi“, dainuosime, dalyvausime linksmuose konkursuose ir žaidimuose.

**LINKSMIEJI ROŽINIAI PARŠELIAI šou programoje „Spalvų miestas“

Linksmieji rožiniai paršeliai kviečia mažuosius draugus ieškoti stebuklingo spalvų miesto. Kartu patirsime daug nuotykių, įveiksime netikėtas kliūtis, atliksime įdomias užduotėles: statysime paršelių trobelę, valgysime „zuikių pyragą“, minsime spalvų mįsles, išmoksime sukurti vaivorykštės tiltą ir mūsų džiaugsmui nebus galo…

***„Jaunųjų raganaičių fiesta“                       

Ar atėjo tas laikas, kai užsiveria pasakų durys ir metas burtus įvaldyti pačiai? Raganaitės ir burtų pilies valdovas laukia Tavęs… Raganiškai pasipuošę keliausime į šmaikščios magijos karalystę. Burtų skrynia, daugybė paslapčių ir gimtadienio išbandymų stebins Tavo draugus. Kartu surasime jėgos simbolius, gaminsime sėkmės eliksyrą ir kursime burtų knygą, kurią padovanosime jubiliatei. Bus magiškai linksma!

****„Burtininko laboratorija“                          

Jei esi smalsus, mėgsti eksperimentuoti ir tiki stebuklų pasauliu, pakviesk draugus į ypatingą gimtadienio šventę ir kartu apsilankykite pačioje tikriausioje burtininko laboratorijoje! Čia, voratinkliais apgaubtame krėsle, sėdi charizmatiškas burtininkas, kurio laboratorijoje laksto ne vien draugiški voriukai, bet ir patys tikriausi stebuklai! Pagausim? Pagausim! O pagavę sužinosim, kaip rožių žiedlapiai gali atskleisti, kas mūsų laukia ateityje, kokias stipriausias mūsų savybes išlies vaškas, stebėsime, kaip šoka ir liejasi spalvos, savo akimis regėsime burtininko eksperimentą – ugnikalnio išsiveržimą – ir patys jame dalyvausime! O kad įspūdžiai lyg muilo burbulai nesprogtų, kiekvienas pasigaminsime po žibintą, kuriame deganti šviesa rodys kelią į tikrą ir neišgalvotą stebuklų pasaulį! Juk svarbiausia – tikėti!

*****„Saldžioji gimimo diena“                      

Kviesk draugus, čiupk lagaminą ir leidžiamės į skaniausių nuotykių kelionę kartu su Šokoladina. Kelionėje sužinosime viską apie šokoladą, aplankysime senovės majus ir, išragavę visas jų dovanas, ieškosime savojo lobio! Jei sutiksime piktąjį Ėduonį, rankoves pasiraitosim ir drąsiai į dvikovą stosim. Saldžiausia gimimo diena – kartu su Šokoladina!

Išsamesnė informacija – www.vejufeja.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top