Pradinis / Sportas / L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius

L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius

Berlyne prasidėjusiame 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate šiandien įvyko moterų estafečių varžybos. Jose Lietuvos atstovės Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė užėmė antrąją vietą!

Fechtavimosi ir plaukimo rungtyse Lietuvos pora buvo septinta, ir tai leido po 2 rungčių užimti 6-ąją vietą.

Jodamos L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė surinko 286 taškus, tačiau tiek užteko, kad bendrojoje įskaitoje mūsų merginos pakiltų į penktąją poziciją.

Prieš lemiamą kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį Lietuvos sportininkės nuo pirmaujančių Italijos atstovių atsiliko 15 sek., o nuo vokiečių – vos sekunde. Mūsų sportininkės šia galimybe pasinaudojo tiesiog fantastiškai ir sugebėjo pakilti net į antrąją vietą!

Pasaulio čempionėmis tapo dvi pajėgiausios Kinijos penkiakovininkės Wanxia Liang (11 vieta pasaulio reitinge) ir Qian Chen (15 vieta pasaulio reitinge), jos finale iš viso surinko 1418 taškų. L. Batulevičiūtė (62 vieta pasaulio reitinge) ir I. Serapinaitė (164 vieta pasaulio reitinge) varžybas baigė turėdamos 1410 taškų. Mūsiškės finiše vos viena sekunde aplenkė Lenkijos duetą Oktawią Nowacką (16 vieta pasaulio reitinge) ir Aleksandrą Skarzynską (48 vieta pasaulio reitinge), pastarųjų sąskaitoje liko 1409 taškai.

Už Lietuvos atstovių nugaros taip pat liko tokios šiuolaikinės penkiakovės žvaigždės kaip Londono olimpinių žaidynių vicečempionė, 2014 metų pasaulio čempionė, pasaulio reitingo trečiojoje vietoje esanti britė Samantha Murray (15 vieta estafečių varžybose) ir pasaulio reitinge ketvirtąją vietą užimanti vokietė Lena Schoneborn (7 vieta).

http://naujas.pentathlon.lt
Alfredo Pliadžio nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top