Pradinis / Kultūra / Laima Kavaliauskaitė laimėjo Baltijos šalių fotografijos konkursą

Laima Kavaliauskaitė laimėjo Baltijos šalių fotografijos konkursą

Vilniaus dailės akademijos Vilniaus fakulteto Grafinio dizaino katedros studentė Laima Kavaliauskaitė laimėjo konkursą „Baltic Photo Contest“. Gavusi pagrindinį apdovanojimą „The Best Portrait Photograph 2015“, parsivežė dar keturis: „The Best Photograph of Glamour“, „The Best Photograph of Glamour 1st Runner Up“, „The Best Photograph of Groups“, „The Best Photograph of Groups 1st Runner Up“.

„Savo darbuose stengiuosi pridėti šiek tiek paslaptingumo, mistikos, ypač kai fotografuoju moteris, žmonių santykius. Moterų vidinis pasaulis yra labai turtingas, emocionalus. Todėl nėra teisinga fiksuoti tik tai, ką mato akys“, − sako konkurso laimėtoja L. Kavaliauskaitė.

Autorė pripažįsta, kad moterys jos darbuose dažnai būna šiek tiek raganiškos, nes paslaptingumas neatskiriamas nuo moteriškumo. „Kiekvienas žmogus, ypač moteris, yra nuolat kintanti ir įvairialypė asmenybė. Gana neseniai supratau, kad kūryboje nereikia bijoti sudėti savo angelus ir demonus į viena. Tai ir pavertė „Unforgettable“ nuotraukos heroję gražia ir kartu antgamtiška, bauginančia būtybe“, − sakė Laima.

VDA inf.
Linos Kavaliauskaitės nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top