Pradinis / Lietuviai svetur / Lietuvis medikas penkioliktą kartą išrinktas geriausiu savo srities gydytoju Čikagoje

Lietuvis medikas penkioliktą kartą išrinktas geriausiu savo srities gydytoju Čikagoje

Šių metų sausį paskelbtas geriausių Čikagos gydytojų sąrašas – Castle Connolly vardo geriausius medikus kasmet renka kolegos, vertindami atskirų sričių specialistų profesinę kvalifikaciją, įgūdžius ir reputaciją. Tarp geriausiųjų skausmo gydytojų jau penkioliktąjį kartą pateko lietuvis medikas – Illinois Pain & Spine Institute (IPSI) įkūrėjas ir direktorius dr. Jonas Prunskis.

Dr. Jonas V. Prunskis

Medikui yra didžiulis pasiekimas laimėti šį apdovanojimą net vieną kartą, jau nekalbant apie 15 kartų. Iki šiol dar nė vienam gydytojui neteko tiek kartų būti išrinktam geriausiu skausmo gydymo specialistu. „Tai yra ne tik mano, bet ir visos Ilinojaus skausmo ir stuburo instituto komandos įvertinimas, kuriuo didžiuojamės ir esame dėkingi. Šis pripažinimas rodo mūsų specialistų profesionalumą ir patirtį diagnozuojant bei pašalinant skausmo priežastį“, – sako dr. J. Prunskis.

Dr. Prunskis kartu su žmona profesore dr. Terri Dallas-Prunskiene įkūrė Illinois Pain & Spine Institute (Ilinojaus skausmo ir stuburo institutą), jis yra Chicago Medical School klinikinis profesorius, The Regenerative Stem Cell Institute generalinis direktorius ir vyriausiasis gydytojas, DxTx Pain and Spine vyriausiasis gydytojas ir vadovas. DxTx Pain and Spine šiuo metu plečia savo veiklą, ši gydymo įstaiga įsikūrusi ne tik Čikagos priemiesčiuose, bet ir daugiau nei 50 vietovių kitose šešiose valstijose.

Illinois Pain & Spine Institute dirba Čikagos priemiesčiuose, neseniai nauja intervencinio skausmo klinika atidaryta St. Charles, Ilinojaus valstijoje. Šioje medicinos įstaigoje gydymo planai yra pritaikyti individualiems pacientų poreikiams, o daugybė novatoriškų gydymo būdų padeda suteikti ligoniams ilgalaikį palengvėjimą.

Dr. J. Prunskis savo darbo praktikoje visų pirma siekia pacientams nustatyti tikslią diagnozę ir skiria gydymą sutelkdamas dėmesį į problemą, kuri sukelia stuburo, sąnarių, raumenų, dubens, kaulų sistemos ar galvos skausmą, bet neslopina ligos simptomų opioidiniais vaistais. Būdamas Illinois State Medical Society House of Delegates nariu, lietuvis medikas buvo vienas iš rezoliucijos, padėjusios sukurti Ilinojaus receptinių vaistų stebėjimo programą, per kurią gydytojai ir vaistininkai gali peržiūrėti informaciją apie esamo ar būsimo paciento receptų istoriją, bendraautorių.

Dr. J. Prunskis JAV Prezidento buvo paskirtas į Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamente (U.S. Department of Health and Human Services, HHS) veikiančią Skausmo valdymo gerosios patirties darbo grupę (Pain Management Best Practices Task Force). JAV lietuvis kartu su šios grupės nariais sukūrė nacionalines skausmo diagnostikos ir gydymo gaires, o šios grupės galutinė ataskaita buvo patvirtinta Jungtinėse Valstijose kiekvienoje medicinos srityje. 

Šios dr. J. Prunskio pastangos ir jo ilgametis darbas teikiant veiksmingą skausmo gydymą neliko nepastebėtas kolegų ir yra vertinamas jo pacientų. Dr. J. Prunskis geriausiu savo srities gydytoju Čikagoje prieš tai buvo išrinktas 1999, 2003, 2004, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 ir 2022 metais.

Daugiau informacijos apie Ilinojaus skausmo institutą galite rasti tinklalapyje IllinoisPain.com arba paskambinę tel. 800-340-7246.

IPSI informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top