Pradinis / Lietuviai svetur / Lietuviška Vidugirių mokykla Punske švenčia 100 metų jubiliejų

Lietuviška Vidugirių mokykla Punske švenčia 100 metų jubiliejų

Rugsėjo 17 dieną lietuviška Punsko (Lenkija) Vidugirių pagrindinė mokykla šventė 100-metį.

Sveikindamas mokytojus, moksleivius ir visą Punsko krašto bendruomenę, užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius pabrėžė Vidugirių mokyklos svarbą puoselėjant ir saugant lietuvybę, palaikant ryšius su Lietuva ir kartu perdavė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus sveikinimus mokyklos bendruomenei šios reikšmingos sukakties proga.

„Mokykla – tai ne tik sienos ir plytos, mokykla esate jūs – mokiniai, mokytojai ir visa mokyklos bendruomenė. Jūsų mokyklos puoselėjamos vertybės ir lietuvybė prisideda prie draugiškų mūsų bendruomenių, Lietuvos ir Lenkijos santykių kūrimo. Nors vis atsiranda norinčių įkalti plėštą tarp mūsų draugiškų šalių – jiems tai nepavyks, nes esate jūs, kurie statote mus jungiančius tiltus“, – sakė M. Bekešius.

Viceministras dalyvavo Vidugirių mokyklos 100-ojo jubiliejaus mišiose Vidugirių koplyčioje, taip pat aplankė Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklą, padėjo gėlių prie Antano Baranausko paminklo Seinuose ir Beržininkų kapinėse prie Lietuvos ‎karių, žuvusių už Tėvynės laisvę, kapų.

URM inf.

Komentaras

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top