Pradinis / Interjeras / Lietuvių dizainerio kūrinys puošia Claudiai Schiffer priklausančius Tiudorų rūmus

Lietuvių dizainerio kūrinys puošia Claudiai Schiffer priklausančius Tiudorų rūmus

„Emko“ prekės ženklui priklausanti, dizainerio Daliaus Razausko sukurta apskrita sieninė spintelė „Multifunctional Pill“ yra puikiai žinoma užsienyje ir Lietuvoje, 2017-aisiais apdovanota „Gero dizaino“ prizu Lietuvos dizaino savaitės metu. Tačiau faktas, kad viena „Pill“ kabo Claudios Schiffer rūmuose,  kadaise priklausiusiuose Tiudorų dinastijai, Didžiojoje Britanijoje, vis dėlto maloniai nustebina.

„Nuo pat „Pill“ išleidimo į rinką 2016-ųjų vasarą buvo aišku, kad šis ypatingas dizaino kūrinys sulauks didelės sėkmės. Ši apskrita spintelė ne tik kėlė didelį susidomėjimą tarp pirkėjų, bet ir sulaukėme bei vis dar sulaukiame didelio spaudos dėmesio. Apie ją iki šiol mielai rašo žurnalai, kita spauda, tinklaraštininkai. Šių metų balandžio mėnesio austrų žurnale „Holzdesign“ ši spintelė yra išrinkta mėnesio produktu“, – dalijasi įspūdžiais „Emko“ įkūrėja Erika Mikulskienė.

„Pill“ yra paklausi visame pasaulyje – Europoje, Japonijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, nemažai jų iškeliauja ir už Atlanto. Nepaisant didelės paklausos ir populiarumo, faktas, kad viena iš jų kabo supermodelio Claudios Schiffer namuose, „Emko“ komandai ir dizaineriui D. Razauskui buvo staigmena. Apie tai jie sužinojo iš 2017-ųjų rugpjūtį publikuoto straipsnio žurnale „Architectural Design“, kuriame supermodelis mielai žurnalistus įsileidžia į savo namus ir dalijasi patirtimi apie interjero kūrimą. Tiudorų rūmai, kurie prieš kelerius metus tapo nuolatine Schiffer šeimos rezidencija, yra pastatyti 1574 metais, tad Claudia pabrėžė, kad jai ir jos vyrui buvo ypač svarbu apmąstyti kiekvieną interjero detalę ir sprendimus priimti viską apgalvojus. „Leidome sau neskubėti, – pasakoja supermodelis. – Niekas šiuose namuose nebuvo nupirkta greitai.“

„Turint omeny, kaip atidžiai buvo renkami baldai ir kiti interjero elementai, labai didžiuojamės, kad mūsų kūrinys pateko tarp jų. Tačiau esame tikri, kad pateko pelnytai – „Pill“ yra išskirtinis ir labai inovatyvus baldas. Apskritai smagu žinoti, kad rūmuose, kuriuose lankydavosi ir Elžbieta I, šiuo metu kabo lietuviškas kūrinys“, – džiaugiasi Erika.

Visą straipsnį iš žurnalo „Architectural Design“ galite rasti čia: https://www.architecturaldigest.com/story/we-go-inside-claudia-schiffers-tudor-mansion

„Emko“ nuotr.

Komentaras

  1. tikrai daili spintele. Tokia minimalistine, bet kazkuo traukianti aki. Dar labai istrigo kede, tarytum nupjauta nugarele. Nezinau kiek ji patogi, veikiausiai reikia iprasti, bet atrodo isties idomiai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: