Pradinis / Lietuviai svetur / Lietuvių įmonė – tarp geidžiamiausių JAV darbdavių

Lietuvių įmonė – tarp geidžiamiausių JAV darbdavių

Lietuvių įkurta logistikos kompanija „GP Transco“ pripažinta vienu geidžiamiausių darbdavių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kanados ir JAV vežėjus vertinantys „Smart-Trucking“ ekspertai už sėkmingą verslo vystymo modelį ir darbuotojų motyvavimą bendrovę įvertino kaip pavyzdį logistikos įmonėms, norinčioms samdyti aukščiausios kvalifikacijos darbuotojus. Įmonės vadovų teigimu, patekimas tarp geriausių Amerikos logistikos kompanijų yra ilgalaikio ir nuoseklaus darbo rezultatas. 

Jonas Bidva
Jonas Bidva

„Geriausių vairuotojų pritraukimas ir išlaikymas yra esminė siekiamybė, o tai pavyksta padaryti įdiegus aiškius skaidrumo standartus, mokant konkurencingą atlygį ir motyvuojančius priedus“, – teigia kompanijos operacijų viceprezidentas Jonas Bidva.

„GP Transco“ jau ne pirmą kartą patenka tarp labiausiai savo darbuotojus vertinančių ir didžiausius atlyginimus mokančių JAV vežėjų kompanijų.

Logistikos mokymų programos „Carriers Edge“ reitinge „GP Transco“ pateko  tarp 20 geriausių vežėjų kompanijų 2019–2020 metais. Lietuvių kompanija į sąrašą įtraukta atlikus išsamią apklausą – reitinguojamoms kompanijoms buvo siunčiami klausimynai atlygio, priedų, žmogiškųjų išteklių valdymo, karjeros galimybių kategorijose. Vertinant taip pat atlikti interviu su kompanijos vadovais bei anoniminės darbuotojų apklausos.

Taip pat lietuvių kompanija neseniai pateko ir į aukščiausius atlyginimus mokančių logistikos bendrovių trejetuką. Įmonę vertino žurnalas „TruckDriverSalary“, apžvelgiantis JAV vežėjų algas. „GP Transco“ įkūnija pagarbą darbuotojui ir rinkoje, kur gerų vairuotojų paklausa itin didelė, geba juos išlaikyti ir motyvuoti“, – teigiama žurnale.

Pasak J. Bidvos, sėkminga kompanijos veikla konkurencingoje JAV vežėjų rinkoje yra grindžiama atsakingu vairuotojų motyvavimu. Tai atspindi ne tik atlyginimų dydžiai ar priedai. Pastaruoju metu kompanija diegia stažuočių ir darbinių atostogų „worcation“ praktiką. Darbuotojai skatinami domėtis logistikos naujovėmis ir dalintis sukaupta patirtimi. J. Bidvos teigimu, per metus stengiamasi į stažuotes išsiųsti apie 20 procentų kolektyvo.

„Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos atrenkami būsimi stažuotojai, – tai darbuotojo rezultatai ir pradirbtas laikas įmonėje, motyvacija. Logistika – sunkus ir atsakingas darbas, tad mūsų užduotis – skatinti ir remti kompanijos darbuotojus, kurie yra ir bendrovės ambasadoriai“, – sako J. Bidva.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top