Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvoje pirmąkart vyks mokytojams skirtas žaidimų renginys

Lietuvoje pirmąkart vyks mokytojams skirtas žaidimų renginys

Gegužės 8 d., penktadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks naujas renginys pedagogams – Metodų mugė „Žaidimų vaivorykštė“. Mokytojai, darželių auklėtojai, būrelių ar stovyklų vadovai Metodų mugėje patys išbandys šimtus kūrybinių, aktyvių ir mąstymo žaidimų, galinčių padėti sudominti mokinius per pamokas.

Septyniose skirtingose erdvėse – Edukacinių, Siužetinių, Didaktinių, Judriųjų, Lauko žaidimų, Neformaliojo ugdymo metodų bei Metodinių priemonių – bus pristatyta šimtai aktyviųjų metodų bei priemonių, lavinančių mokinių mąstymą ir atmintį, atskleidžiančių pažintinius ir kūrybinius gebėjimus, ugdančių kalbą ir vaizduotę, padedančių įsisąmoninti taisykles ir vertybes. Metodų mugės dalyviai patys galės išbandyti patikusius žaidimus, su specialistais aptarti jų ugdomąją vertę bei taikymo įvairaus amžiaus ir pasirengimo vaikų grupėse ypatybes.

„Žaidimas gali padėti pasiekti šiuolaikinės mokyklos tikslų – ugdyti vaikų gebėjimus kūrybiškai panaudoti įgytas žinias bei savarankiškai spręsti iškilusias problemas. Žinoma, tai priklauso ir nuo to, kiek pedagogas supranta mokymo metodo specifiką ir pats yra tai išbandęs, – pasakoja Renata Dambrauskaitė Pėželienė, Metodų mugės organizatorė. – Daug pedagogų pamokose vis dar taiko mažai aktyviųjų metodų, nors būtent šie metodai ugdo mokinių kritinį mąstymą, kūrybingumą, savarankiškumą ir kartu atliepia Lietuvos pažangos strategiją 2030.“

Renginys vyks gegužės 8 d., penktadienį, nuo 10 iki 15.30 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top