Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Lietuvos balso“ mokytoja Inga Jankauskaitė: „Yra daug svarbesnis tikslas už laimėjimą“

„Lietuvos balso“ mokytoja Inga Jankauskaitė: „Yra daug svarbesnis tikslas už laimėjimą“

Viena romantiškiausių atlikėjų šalyje, aktorė, televizijos laidų vedėja, o šiandien – ir dar kartą muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytoja.  Projekto prodiuseriai skelbia: Inga Jankauskaitė antrąjį kartą sėdasi į šeštojo projekto sezono mokytojos kėdę.

„Lūkestis tas pats – rasti ir išgirsti savus. Tuos, su kuriais galėtume kalbėtis ta pačia kalba, panašiai suprastume muziką ir jos jėgą“, – savo tikslus projekte vardija Inga Jankauskaitė.

„Inga tikra profesionalė ir tai žino visi, kam su ja teko padirbėti filmavimo aikštelėje. Džiaugiamės, kad jos plačioje karjeroje „Lietuvos balsas“ įsitvirtino ne vienam sezonui. Neabejoju, kad gandas apie jos atsidavimą savo komandos nariams pasklido plačiai ir pasiekė būsimo šeštojo sezono dalyvius. Esu tikras – žiūrovų laukia intriguojantis ir azartiškas šou, kurio neatsiejama dalimi bus Inga Jankauskaitė“, – sako projekto prodiuseris Gediminas Jaunius.

Šeštojo projekto sezono mokytoja patikina, jog daug svarbesnis tikslas projekte už jos komandos nario pergalę yra ilgalaikis ir sėkmingas bendradarbiavimas su atrastais atlikėjais, jų nukreipimas tinkama linkme, pagalba surandant muzikinį kelią.

„Aš esu proceso žmogus, todėl įsiveliu visu šimtu procentų  – ieškau, repetuoju, svarstau, abejoju, tikrinuosi… Džiaugiuosi net mažiausiomis, bet jų pačių individualiomis pergalėmis. Po praėjusio sezono pati dar kartą įsitikinau – „Lietuvos balse“ mokytojas ne moko, o primena. Ne reikalauja, o pataria. Ne konkuruoja, o bendradarbiauja“, – sako projekto mokytoja.

Inga Jankauskaitė, Leonas Somovas ir Donatas Montvydas – trys šeštojo „Lietuvos balso“ projekto sezono mokytojai jau paskelbti. Gegužės 26-ąją ant Palangos tilto įvyks įspūdingas mokytojų pristatymo šou, kuriame bus atskleista dar viena muzikos pasaulio įžymybė, kuri pirmą kartą atsisės į projekto mokytojo kėdę.

Kaip ir praėjusiais metais, naujasis „Lietuvos balso“ sezonas visą vasarą karaliaus Palangoje. Čia įvyks pirmieji projekto etapų filmavimai, tad kartu su kūrybine komanda antrus metus iš eilės vasarą leis ir projekto mokytojai. Inga Jankauskaitė patikina, jog, praleidžiant tiek laiko kartu su eterio kolegomis, svarbiausia yra bendrystės jausmas.

„Po tiek metų, praleistų eteryje, labai gerai žinau, kaip svarbu yra komanda. Kaip svarbu yra turėti su kuo žaisti eterio „pingpongą“. O jeigu chemija įvyksta, tai veikia kaip narkotikas – norisi dar ir dar. O paskui dar prisijungia šeimos, vaikai – susiburia nuostabi kompanija. Buvo ir bus gera! Laukiu“, – prisimindama praėjusių metų nuotykius filmuojant projektą Palangoje šypsodamasi sako Inga Jankauskaitė.

„Nepatogu pasakoti, bet labai gera prisiminti“, – juokiasi atlikėja, nenorėdama išduoti praėjusios vasaros nuotykių projekto filmavo užkulisiuose. Tačiau projekto kūrybinė komanda patikina, jog šią vasarą visų savo nuotykių Palangoje mokytojams paslėpti nepavyks – projekto filmavimo užkulisiais jie žada džiuginti visą vasarą.

Bilietai į „Lietuvos balso“ filmavimus jau prekyboje – stebėti gyvai pirmąsias akląsias perklausas, nokautus ir dvikovas žiūrovai galės jau nuo birželio 22-osios Palangos sporto arenoje.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top