Pradinis / Renginiai, pramogos / „Lietuvos balso“ nugalėtojos mokytojas D. Montvydas: „Ji man buvo favoritė nuo pat pradžių“

„Lietuvos balso“ nugalėtojos mokytojas D. Montvydas: „Ji man buvo favoritė nuo pat pradžių“

Penktojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja tapo Monika Marija Paulauskaitė,  surinkusi beveik 32 tūkstančius balsų ir tapusi absoliučia projekto nugalėtoja. Antrojoje vietoje liko Gabija Lokytė su 14 tūkst. balsų, trečiojoje – Gražvydas Sidiniauskas, surinkęs 9 tūkstančius žiūrovų balsų. Pirmajame finalo etape iš šou iškrito Kaios ir Paulinos duetas.

„Aš tiek kartų dainavau tokias nerealias, sunkias ir emocingas dainas, kad toks jausmas, jog viską atidaviau, ir džiaugiuosi savo darbu. Tikėjausi, kad laimėsiu, bet nežinojau, kad tai įvyks. Visi turėjome labai daug palaikymo, todėl buvo labai sunku pasakyti, kuris iš mūsų bus laimėtojas“, – po laimėjimo spaudos konferencijoje kalbėjo Monika.

Paklausta, ką darys su laimėtais penkiolika tūkstančių eurų, Monika patikino, kad skubėti nesiruošia. „Neskubu piniginio prizo kažkur dėti. Esu toks žmogus, kuris sugalvoja, koks bus tikslas. Bet kokiu atveju investuosiu į save, bet kur tiksliai, kol kas nepasakysiu“, – atvirai sakė Monika.

Paklausta, kokia pirma mintis šovė sužinojus rezultatus, Monika nenustebina: „Oho, negalėjau tuo patikėti. Jaučiausi kažkur išskridusi“, – trumpai atsakė nugalėtoja.

Ar Monikai dėl projekto teko daug paaukoti? „Daugiausia paaukojau laiko, nes teko susistabdyti savo studijas, pasvėriau savo prioritetus ir žinau, kad muzika – mano didžiausias prioritetas. Daugiau nenukentėjo niekas. Dariau viską, ką galėjau, ir rezultatai matyti. Donatas juokauja, kad aš seku jo pėdomis, nes jis iš savo aplinkos inžinerijos akademinių atostogų taip ir negrįžo“, – sako prancūzų kalbos filologiją universitete studijuojanti devyniolikametė Monika.

Jau trečias kartas, kai Donato Montvydo mokinys laimi „Lietuvos balsą“. Donatas patikino, kad į savo finalininkę investavo iš tiesų daug – tiek laiko, tiek finansine prasme. „Kai kurie sprendimai išeidavo iš biudžeto ribų, aš investuodavau į juos pats, kad padarytume kaip įmanoma gerai. Šį sezoną savo dalyviams skyriau daugiau laiko nei bet kada anksčiau“, – kalbėjo Donatas Montvydas.

Nugalėtoja taip pat neslėpė didžiausių simpatijų ir meilės Donatui. „Man atrodo, ne veltui jis yra tas mokytojas, kurio dalyviai laimi jau kelintą sezoną iš eilės. Jis turi savo strategiją – dėl to jis yra neįveikiamas mokytojas“, – užtikrintai kalbėjo Monika.

Paklaustas, ar tikėjosi Monikos pergalės, Donatas atsakė: „Ji man buvo favoritė nuo pat pradžių, tačiau iš praktikos žinome, kad favoritas dažnai projekto metu nueina žemyn. Tačiau Monika abejonių man nekėlė nuo pat pradžių“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Donatas Montvydas.

Penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną prodiuseris Gediminas Jaunius vadina stipriausiu iki šiol. „Balsavimas buvo toks gausus, kad, galima sakyti, buvo šimtu procentų objektyvus. Neturime jokios abejonės dėl to, kas tapo nugalėtoju. Labai džiaugiamės rezultatais. Du dalykai šiemet buvo ypatingi: džiaugiamės gavę tokius mokytojus, kurie kiekvienas įnešė į mūsų projektą unikalumo, ir žmonėmis, atėjusiais į „Lietuvos balsą“. Monika įkūnija visus tuos gerus šio sezono balsus. Tikiuosi, jos pavyzdys padrąsins kitus ateiti į šeštąjį sezoną“, – iš karto po tiesioginės transliacijos surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top