Pradinis / Sportas / Lietuvos talentai kviečia į nemokamas gatvės gimnastikos treniruotes

Lietuvos talentai kviečia į nemokamas gatvės gimnastikos treniruotes

„Sveikas miestas“ drauge su gatvės gimnastikos komanda „Project Mayhem“ sostinės gyventojus kviečia iš arčiau susipažinti su gatvės gimnastika ir dalyvauti atvirose treniruotėse.

Gatvės gimnastika – išskirtinis sportas

Nors gatvės gimnastika (angl. street workout, calisthenics) egzistuoja jau seniai, tačiau visuomeninio susidomėjimo ir pripažinimo šis išskirtinis užsiėmimas sulaukė tik prieš gerą dešimtmetį, kai internete pasirodė pirmieji amerikiečių ir rusų vaizdo įrašai, kuriuose jie darė tuo metu dar nematytus jėgos triukus ant skersinių, lygiagrečių ar vaikų žaidimų aikštelėse.

„Šiandien gatvės gimnastika oficialiai yra pripažinta sportu, kuris skirtas jėgai, lankstumui, ištvermei ugdyti. Tai tiesiog natūralaus treniravimosi būdas, kuris yra neatsiejamas nuo įvairaus sudėtingumo pratimų, pasipriešinimui naudojant savo kūno svorį. Išskirtinis privalumas – galimybė pasiekti puikią fizinę formą ir tapti atletiškam neišleidus nė centro sporto salėms“, – šypsosi „Project Mayhem“ įkūrėjas Denis Tomkutonis.

„Project Mayhem“ – viena stipriausių pasaulio komandų

Nors gatvės gimnastikos komanda „Project Mayhem“ Lietuvoje žaibiškai išpopuliarėjo, kai 2015 metais tapo „Lietuvos talentų“ nugalėtoja, tačiau pasaulį sužavėti lietuvaičiai spėjo kur kas anksčiau.

„Nuo 2011 metų pradėjome dalyvauti pasaulio čempionatuose, festivaliuose, užsienyje vesti seminarus gatvės gimnastikos tema. Džiaugiuosi, kad mūsų komandai ir jos nariams pavyksta laimėti prizines vietas ir sulaukti pripažinimo tarptautiniu mastu. Šalių spektras platus – nuo Baltijos šalių, Maskvos, Ukrainos, Norvegijos, Anglijos iki Jungtinių Arabų Emyratų“, –  pasakoja D. Tomkutonis.

Atviros treniruotės visiems

Susipažinti su talentingąją gatvės gimnastų komanda ir dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose kviečiami visi – ir vaikai, ir suaugusieji. Išbandyti šį sportą ir sužinoti daugybę gatvės gimnastikos subtilybių bus galima vasario 14, 18 ir 28 dienomis.

 Vaikams užsiėmimai vyks tuo pačiu laiku visomis dienomis  –  nuo 16 val. iki 17 val., o suaugusiesiems tris dienas atviros pažintinės treniruotės bus organizuojamos vėliau – nuo 17.30 val. iki 19.30 val.

Užsiėmimai vyks Karoliniškėse (V. Maciulevičiaus g. 51). Su savimi į treniruotes reikėtų pasiimti patogią laisvalaikio aprangą bei sportinius batelius.

Išankstinė registracija į atviras pamokas nėra vykdoma.

Manto Gudzinevičiaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top