Pradinis / Renginiai, pramogos / „Lietuvos talentų“ teisėja R. Ščiogolevaitė M. Mikutavičiui: „Tau laikas turėti vaikų!“

„Lietuvos talentų“ teisėja R. Ščiogolevaitė M. Mikutavičiui: „Tau laikas turėti vaikų!“

Pripažinta socialiai atsakingiausia televizija TV3 tęsia tradiciją atrasti ir užauginti išskirtiniausius šalies talentus. Jau ketvirtąjį kartą Lietuvoje siaučia projekto „Lietuvos talentai“ virusas. Naujojo sezono „Lietuvos talentų“ pirmąsias atrankas šturmuoja kaip niekad gausus dalyvių būrys, o jų pasirodymus vertina patyrusių teisėjų trijulė – televizijos asmenybės: projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir dainininkas Marijus Mikutavičius. Jie negaili sparnuotųjų frazių ne tik dalyviams, bet ir vienas kitam.

Vienai „Lietuvos talentų“ atrankos dalyvei, po pasirodymo beklausant teisėjų komentarų, niekaip nepavyko nuslopinti kylančio kosulio. Teisėjas M. Mikutavičius užlipo ant scenos, priėjo prie dalyvės ir pasisiūlė ją palydėti į užkulisius, kad mergaitė galėtų deramai atsikosėti. Išvydusi šį draugišką Marijono poelgį, jo kolegė Rūta sureagavo vienareikšmiškai: „Marijau, tau laikas turėti vaikų!“

Vertinant pirmosios atrankos dalyvių pasirodymus, komisijos narių nuomonės neretai išsiskyrė. Po vieno pasirodymo M. Mikutavičius pareiškė, jog atsisako dirbti su R. Ščiogolevaite, ir juokaudamas prašė prodiuserio ją pakeisti kuo nors kitu. Į šiuos Marijono žodžius Rūta atsakė replikuodama projekto kolegai, neva jis „neatlaikė vienos mažos Ščiogolevaitės“.

TV3 projekto komanda trečiadienį vyksta į Kauną, „Girstučio“ kultūros ir sporto centrą. Čia dvi dienas – birželio 4 ir 5 d. – toliau vyks atrankos į „Lietuvos talentus“.

Pasaulyje itin didelio populiarumo sulaukusio šou „Got Talent“ lietuviškoji versija „Lietuvos talentai“ šį rudenį TV3 eteryje suspindės jau ketvirtą kartą.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top