Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvos zoologijos sodas džiaugiasi pirmaisiais projekto „Pirk dramblį“ rezultatais

Lietuvos zoologijos sodas džiaugiasi pirmaisiais projekto „Pirk dramblį“ rezultatais

Pirmą kartą Lietuvoje surengtas paramos projektas ,,Pirk dramblį“ sulaukė milžiniško visuomenės dėmesio. Paramos projektui, kuris pradėtas vykdyti rugsėjo 11 dieną, geros valios žmonės ir įmonės jau suaukojo apie 400 tūkstančių litų. Didžiausia sumos dalis – apie 300 tūkstančių litų – suaukota paramos koncerto metu, kurį spalio 4-ąją, Pasaulinę gyvūnijos dieną, tiesiogiai transliavo TV3 televizija.

Lietuvos žmonės neabejingi zoologijos sodo likimui

Paramos koncerto „Pirk dramblį“, suvienijusio garsiausius Lietuvos pramogų pasaulio žmones, tiesioginę transliaciją matė daugiau nei 700 tūkst. žiūrovų, tą dieną TV3 sutraukė didžiausią žiūrovų auditorijos dalį. „Džiaugiamės, kad žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje daugėja socialiai atsakingų projektų. Lietuvos žiūrovai jau ne pirmą kartą parodė, kaip jiems rūpi kitų ateitis, mūsų šalies gražinimas, o kartu – Lietuvos zoologijos sodo likimas“, – teigia UAB „Tele-3“ generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Tikimasi akcijos tęsinio

„Nuoširdžiai dėkoju visiems, pagal savo galimybes prisidėjusiems prie paramos Lietuvos zoologijos sodui akcijos. Surinkta lėšų suma išties įspūdinga. Tai tik dar kartą patvirtina, kad būdami solidarūs galime daug nuveikti. Mūsų tikslas – pagerinti gyvūnų laikymo sąlygas zoologijos sode ir sukurti jaukią bei humanišką aplinką vaikų ir visų, kurie myli gyvūnus, džiaugsmui. Tikiuosi, kad akcija „Pirk dramblį“ bus tęsiama ir vienys mūsų pastangas rūpintis gyvūnais“, – rezultatais džiaugiasi ir geros valios žmonėms dėkoja projekto globėjas Prezidentas Rolandas Paksas.

Visa aukų suma paaiškės vėliau

Pirmieji 38 833,62 Lt jau atkeliavo į Lietuvos zoologijos sodo sąskaitą, už juos tenkinami projekto herojų poreikiai. 15 000 Lt suaukota aukojimo portale www.aukok.lt (aukoti projektui šiuo adresu galima iki gruodžio 25 dienos), 3 882,62 Lt geros valios žmonės tiesiogiai pervedė į Lietuvos zoologijos sodo sąskaitą, 19 000 Lt begemotės Coliukės jaunikiui pargabenti iš Ispanijos skyrė „Syngenta Agro Services AG“ atstovybė Lietuvoje, 951 Lt už rugsėjo mėnesį jau pervedė mobiliojo ryšio bendrovė „Omnitel“. Galutinė projektui šiemet suaukota suma paaiškės visiems mobiliojo ryšio operatoriams pervedus suaukotas sumas – kai atsiskaitys jų klientai ir bus atskaičiuotas administracinis ryšio operatorių mokestis.

Naujovės zoologijos sode

„Šiuo metu gyvename trimis džiaugsmais ir rūpesčiais – šiaurinis elnias iš Danijos savaitgalį atvyko į Lietuvą, jam privalomasis karantinas iki Kalėdų. Netrukus zoologijos sodą turėtų pasiekti begemotas iš Ispanijos. Ir šiuo metu tvarkomas beždžionyno pastatas beždžioniukui Munčiui. Visa tai – už geros valios žmonių ir įmonių suaukotus pinigus, – džiaugiasi Lietuvos zoologijos sodo direktorius Aurimas Didžiokas. – Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam aukojusiam ir prisidėjusiam – šiemet Kalėdos į zoologijos sodą atkeliavo net dviem mėnesiais anksčiau.“

Paaukoti Lietuvos zoologijos sodui galima internete www.aukok.lt/Projektai/PIRK-DRAMBLI ir pervedant aukas tiesiogiai į Lietuvos zoologijos sodo sąskaitą zoosodas.lt/parama/informacija-remejams, čia paskirties laukelyje įrašant PIRK DRAMBLĮ.

Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top