Pradinis / Renginiai, pramogos / LRT „Opus“ terasa visą vasarą kvies į nemokamus koncertus, kino seansus

LRT „Opus“ terasa visą vasarą kvies į nemokamus koncertus, kino seansus

Pirmadienio vakarą menų fabriko „Loftas“ kieme duris atvėrė LRT „Opus“ terasa, kurioje nemokami koncertai, kino seansai ir kitos pramogos vyks visą vasarą.

Pasak terasą atidariusių LRT „Opus“ radijo laidų vedėjo Richardo Jonaičio ir terasos šeimininko Viktoro Diawaros, tokia industrinėje aplinkoje įsikūrusi terasa, dėl daugybės kūrybiškų idėjų žaliuojanti ir pulsuojanti ypatinga energija, yra unikali patirtis Vilniuje.

LRT „Opus“ terasą atidarė ekscentriškieji scenos džentelmenai „Makchu Pikchu“. Antradienį terasos atidarymo savaitę pratęs daugybę hiphopo apdovanojimų pelnęs MC Mesijus ir specialus kino teatro „Pasaka“ seansas.

Trečiadienį pasirodys angeliško balso belgas Tout Va Bien, o ketvirtadienį – lietuvių grupė „Baltasis Kiras“. Taip pat vyks pasaulio futbolo čempionato tiesioginė transliacija dideliame ekrane.

Renginiai LRT „Opus“ terasoje vyks kasdien ir yra nemokami: „Dirbsime darbo dienomis nuo 18 val., o savaitgaliais – priklausomai nuo Lietuvoje vykstančių muzikos festivalių“, – pasakoja V. Diawara.

Terasos kieme taip pat yra įsikūrusi kūrybinė erdvė „Namas“, „Loftas“, žinomų muzikantų studijos, netrukus duris atvers ir sporto kultūros centras su teniso aikštynu.

LRT nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top